Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a páromat de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a páromat de nem olyan jo a sex, és szerelmes vagyok egy másikba. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

a parommal néhány éve már eggyuttvagyunk, nagyon unalmasan élunk, Ö nagyon jol néz ki és szeret is engem, de a sex vhogy nem jo. probaltam érdekesebbé és jobbá tenni de vhogy ugy érzem csak én teszek ezért.

nincs romantika, szerelem se nagyon. Nem akarnám elagyni mert Öt ez nagyon tönkretenne, viszont az se jo hogy minden alkalommal a masik van a fejemben. tehát igy sem tisztességes.

Nektek mi a véleményetek?



2014. szept. 21. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

előbb utóbb úgy is szakítás lesz belőle.

Jobb most mint később.

2014. szept. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én nem sza..roz.nék keresnék egy jó szexpartnert

de szeretném mind a kettőt

amugy sokan vannak igy pasik is


lehet elnézné párod hogy jobb szex reményében lépsz félre

és nem lelépsz csak kaland ennyi

2014. szept. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Dugasd magad mindkettővel amìg teheted
2014. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hmm nem tudom . A paromhoz is nagyon tartok nem akarom elhagyni de mit csinaljak ha mar nagyon regota az a masik van a fejemben aki nagyon akar engem ,minel jobban akarom elfelejteni a masikat annal nehezebb. A paromnak mondtam hogy valtoztassunk sok mindenen, de o elvan a maga kis vilagaban.
2014. szept. 21. 16:51
 5/12 anonim ***** válasza:
Hagyd ott! Próbáld ki a másikat!
2014. szept. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 PearlDiver ***** válasza:
Szakíts, mert már nem őszinte a kapcsolat és sok remény sincs rá hogy helyrejöjjön.
2014. szept. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Oke de mi eggyuttelunk mar tobb mimd 4 eve vagyis nem olyan egyszeru
2014. szept. 21. 17:04
 8/12 A kérdező kommentje:
Kb. 5 eve ja
2014. szept. 21. 17:04
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 12 évet dobtam ki az ablakon. vérző szívvel, de muszáj volt. Évekig próbáltam összetartani a kapcsolatot, gyerek is van. De beleuntam, hogy mindig csak én próbálkozom. Hogy ő csak lébecol a kis világában. Tedd meg most, ha úgy érzed ez nem működik, mert egy életet lehúzni mellette sajnálatból felesleges és mindkettőtöket tönkre tesz.
2014. szept. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha gyerek tart össze benneteket, meg egy közös lakás, akkor maradj mellette, hogy ne kelljen osztozkodni, de viszont a jobb szex reményében keresd fel a másikat. (nálunk ez megy már 15 éve).
2014. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!