Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Nők véleménye érdekeln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők véleménye érdekelne elsősorban! Ti mennyire érzitek feladatotoknak vagy kötelességeteknek a sütés/főzést egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem arra utalok, hogy ez a nők dolga lenne vagy bármi ilyesmi, arra vagyok kíváncsi ti hogy látjátok és hogy álltok ehhez a dologhoz.


Férfiak is elmondhatják a véleményüket ők mennyire tekintik ezt a nők feladatának.


Kérlek írjátok oda az életkorotokat és természetesen a nemeteket!


2014. szept. 21. 17:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
semennyire, nem szeretek főzni
2014. szept. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A hímek természetesen a nők kötelességeként tekintenek a háztartásbeli tevékenység elvégzésére, mert mondjuk 50-100 évvel ezelőtt, s legtöbbünk szüleit nézve, ez volt a normális. Csak hogy azt elfelejtik, hogy akkoriban a férfiak jártak el dolgozni, a nőknek pedig a háztartás és a gyerekek nevelése volt a munkájuk, ami mára nem mondható el, mivel ugyanúgy kenyérkeresők ők is, mint a férfiak.


Személy szerint azt mondom, hogy mindkét nemnek ki kell vennie a részét ezesetben a sütés/főzésből, nincs olyan, hogy csak az egyiknek vagy csak a másiknak kell csinálnia.

2014. szept. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%

Komoly kapcsolatban a nő tudjon főzni,méghozzá finomat.


Komoly kapcsolatot még viccből sem kezdenék olyannal aki nem házias,nem fogok éttermen meg pizzán élni,vagy nem tudom mit gondolnak.

Alapnak kellene lennie.Nem egy nagy dolog.Ráadásul szórakoztat azt mondják.Minden nő hobbija legyen a főzés.

2014. szept. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én állandóan főznék ha lenne kedvem hozzá:D

Kapcsolatban valahogy jobban ment főleg ha ketten főztünk:))

2014. szept. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem alap dolog, hogy egy nő tud főzni, sütni.
2014. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Kötelességnek / feladatnak semennyire, de általában szívesen sütök vagy főzök. Ha viszont nagyon nem lenne éppen kedvem hozzá akkor nem tenném, a másik is tud jó esetben valami ételt készíteni.
2014. szept. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

én szeretek főzni. nem tartom a nők kötelességének, de én nagyon szívesen csinálom.

eddig mindig olyanokkal sikerült összejönnöm akik még kiszedni a hűtőből a készet sem voltak képesek. ez kicsit túlzás volt részükről. de a főzést a saját feladatomnak tartom

2014. szept. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Kötelességnek illetve feladatnak semmiképp se, ha mindketten dolgozunk, márpedig én dolgozom és a leendő páromtól is elvárom akkor szerintem úgy fair ha megosztjuk a házimunkát. A főzés, mosogatás is beletartozik, nyilván ha az egyik valamit szívesebben vagy jobban csinál akkor neki érdemes az adott területet vinni. Szívesen forgolódom a konyhában egyébként jól főzök, de nem mindig van kedvem hozzá kötelességtudatból aligha állnék be, esetleg gyerekek mellett ez változhat de olyankor a szülőknek sok mindent meg kell változtatni.
2014. szept. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha a férfi tényleg sokat dolgozik és lapátolja haza a százezreket akkor egye fene legyen az én kötelességem a főzés. Ha nem így van akkor közös feladat miután én is dolgozom.
2014. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem tartom kifejezetten kötelességnek, de őszintén szólva kellemetlenül érezném magam, ha semmit nem tudnék megcsinálni. Viszont úgy gondolom, ez nem csak a nők esetén van így, hanem a férfiaknál is.

Szerintem jó, ha egyik fél sem teljesen analfabéta a főzéshez.

2014. szept. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!