Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legjobb barátnőm (16 éves)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnőm (16 éves) összejött egy 28 éves sráccal. Szerintetek ezzel minden oké?

Figyelt kérdés

2014. szept. 21. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ő dolguk.
2014. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Aha.

28/F

2014. szept. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerek 16 éves lányt, aki szellemi/lelki szinten veri a huszonéveseket. Akkor hol a gond? :)
2014. szept. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem se a barátnődet, se a pasit. Lehet, hogy oké, lehet, hogy nagyon nem oké
2014. szept. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Alapból nem lenne gondom a dologgal, mert a srác jófej, ezer éve ismeri a barátnőm (és általa futólag én is), meg közös téma is van (ugyanaz a hobbijuk), csak azért nekem fura a nagy korkülönbség. Általában akiket ismerek, azt mondják, ha a korosztályunkból vki összejön egy 19-20 éves sráccal, hogy "nemár", túl kicsi a lány stb, ez a fiú meg (mit beszélek, nem is fiú, hanem férfi) mindjárt 30.
2014. szept. 21. 18:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem oké se tudsz beleszólni, úgy, hogy teljesen mindegy.
2014. szept. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Próbálok nem beleszólni, mert nem akarok egy sokéves barátságot tönkretenni, úgy, hogy abban sem vagyok biztos, hogy igazam van-e, de aggódom is. Abban sem vagyok biztos, hogy a szülei tudnak-e a dologról, pedig szerintem nem ártana, viszont beárulni se fogom, nem vagyok spicli. Csak már magam sem tudom, hogy mi a helyes, mert barátnőmnek nem volt még komoly kapcsolata, és félek, hogy esetleg meggondolatlan lesz.
2014. szept. 22. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!