Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze akartam ismerkedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze akartam ismerkedni egy lánnyal, mert titkon szerelmes voltam belé, elutasított, majd összejött egy sráccal, és írt egy lealázó üzit, szerintetek?

Figyelt kérdés

Ismeretlenül vonzalmat éreztem iránta már elég régóta, hétvégén elhatároztam, hogy teszek nála egy próbát, de már ráköszönésnél elutasító viselkedése volt, nem nagyon jöhettem be neki, mert nem akart velem beszélgetni.


Rosszulesett, csalódást éreztem. De hát nem vagyok se egy adonisz, se jódumás, nem nagyon megy nekem ez az ismerkedés, az is nagy csoda volt tőlem, hogy egyáltalán le mertem szólítani.


Mára össze is jött egy nálam ezerszer jobb sráccal, majd nagy meglepetésemre kaptam tőle egy üzenetet, hogy idézem:


"kicsit csalodtam benned, azt gondoltam nem fogod feladni az elso perc utan, de a kishitusegednek koszonhetoen alulmaradtal es beeloztek, majd legkozelebb ne legyel puhapocs, na szia"


Ha elutasított, akkor meg mit akar? Vettem a lapot, hogy esélyem sincs nála, és akkor ír nekem egy ilyen üzit, hogy megforgassa bennem a kést, amit már belém bökött. Mire jó ez? Lett volna esélyem nála? Nem úgy mutatta.


2014. jún. 16. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:

őszintén, szerintem csak épp nincs kit hülyítenie :/

önbizalmad meg legyen, mert ha egy ilyen nagyképű csaj képes ilyet írni, akkor olyan rossz srác nem lehetsz, plusz minden lánynak szimpatikus ha egy srác magabiztos ;)

2014. jún. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez mekkora bunkó! :O
2014. jún. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is mindig zavart, hogyha azt mondtam egy srácnak, hogy nem, akkor rögtön sarkon fordult és elment :D :D Nem képesek a mai fiúk harcolni egy csajért, az első elutasítástól már beüt a csengő, hogy esély sincs és rohanjunk magunkba fordulva nyígni, majd keressünk másik csajt, ez ma már így megy :)Az én barátommal 1 évig nyűglődtünk, de nem adta fel, mindig próbálkozott, igaz, más csajoknál is, de 1 év után azt mondtam, hogy na jól van, próbáljuk meg, majd lesz valami! :D Azóta több, mint 1,5 éve együtt vagyunk :D
2014. jún. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Haha!

Nem kell magadra venni egyáltalán, az ilyen kis beképzelt libák okoskodásait.

Én a hellyedben ennyit válaszoltam volna: küzdeni csak azért fogok akiért érdemes.

Az ilyen magukba szerelmes kis önáltató libák azok akik hetente-havonta más kanburgeren lógnak...de egy értelmes hosszú kapcsolatuk nem volt még mert mindig a másik a hibás.

Volt középsuliba az osztályban is hasonló csaj.

Tetszett, csak nagyon tapasztalatlan voltam. Végül is utolag már rájöttem ez a hibám mentett meg tőle.

Ő is megérezte, hogy nem vagyok túl tapasztalt, így nem is kellettem neki.

Jött a sablon, hogy így barátok meg úgy meg hogy nem akar kapcsit.

Erre egy hét mulva összejött másik osztálytársamal...persze az se tartott tovább a sulis évek alatt 2-3 hónapnál tovább :)

Egyszer aztán mikor már suliba se nagyon járt be, sokat hiányzott emiatt, mert ezzt a srácot is kerülte valahogy beesett az utolsó pár órára.

Szünetbe meg rendesen jött jópofizni és tapadt rám egyszerűen.

Nem tudtam mi űtött ebbe mit akar, de annyira nem érdekelt már...tudtam egy r*banc.

Aztán óra után is megvárt mondta mivel megyünk, és megvár.

Mondtam én haveromra várok még...jo semmi gon megvár engem

Volt egy tíz perc míg elindultunk, erre az akkori "szerelme" már jött elébe...pedig a buszmegálló is ott volt 2 percre a sulitól...egyből nyomta előttem a műsort, smaci meg miegymás...mondjuk úgy otthagytam, nem is érdekelt....aztán láttam még párszor,az évek alatt persze más más fiúkkal...szerintem az egész megye végigment már rajta...még facebookon is bejelölt, hogy "barátkozzunk"...még mindig visdzaigazolásra vár vagy 2-3éve :D fotoját elnézve elvesztette már a báját...úgy fest mint egy kiélt 40éves nő...

Szval az ilyen beképzelt semmirekellőkkel nem kell foglalkoznod! Hidd el semmiben sem jobb tőled! Sőt! És felejsd el ezt az ezerszer jobb srác dolgot is! Lehet valaki hibátlanul szép külsővel megáldva ha a lelke meg egy undorító valaki akivel 5 percet nem töltenél kettesbe!

Adj kicsit a megjelenésedre, foglalkozz több dologgal, nézz hobbi után! Ha lessz sikerélményed megjön a magabiztosságod is! És a beképzelt p*csákat vedd semmibe! Szószerint! Maradj mindig derűs! És csak azzal foglalkozz aki érdeklődést is mutat feléd..aki meg máshol jár azt hagyd el.

2015. febr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!