Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manó1235 kérdése:

Újrakezdés, hogyan?

Figyelt kérdés
21/L kb 1 éve és 7 hónapja vagyok együtt a párommal. Nagyon kezdem unni az állandó féltékenykedését, nem enged fel fb-ra mert biztos mással beszélgetek nem mehetek el a fiú haverjaimmal ( akiket elsős korom óta ismerek) sétálni, dumálni mivel a barátnőimmel már rég megszakítottam a kapcsolatot. Mióta együtt vagyunk egy buliban nem voltunk semmilyen rendezvényre nem mentünk el, azt mondta buliba azért nem mert ha beiszik még megcsalna.. ez nagyon rosszul esett és itt gondolkoztam el rajta hogy minek is vagyok vele? Folyton rombolja az önbizalmam neki sehogy sem vagyok jó stb. Tegnap eléggé kínlódott a netem és nem is küldte el amit írtam neki, kiléptem és lefeküdtem inkább aludni. Erre reggel sikerült belépni és írja hogy látom hogy fent vagy, mekkora szemét lettél, nem írsz? najó ezt még megbánod, vége kidoblak stb. Hozzá kell tegyem hogy 19 éves és lehet gyerek még ehhez az egészhez, régen nem volt ilyen. Ha szakítok vele, aminek nagy a valószínűsége egyedül leszek mert ugye nincsenek barátaim csak 1-2 haver. És nem tudom milyen körökben merre ismerhetnék meg barátkozás céljából embereket és jó lenne egy kis önbizalomra is szert tenni. Mert a kapcsolat alatt teljesen kiestem a közösségi életből.
2014. szept. 22. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Jobb, ha sürgősen otthagyod ezt az alakot. Ez már orvosi eset. Van élet rajta kívül is. :) Ha van kedved akár velem is barátkozhatsz. :) 29F
2014. szept. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy nem értem, hogy egy ilyen idióta baromnak, hogy lehet ilyen rendes barátnője. Sok normális srácnak meg senki sem jut. Meg nem értem ilyen viselkedéssel, egyáltalán, hogy lehet egy kapcsolatot is fenntartani. Meg mi az, hogy nem enged fel fb-ra se??? Normális??? Börtönbe fog zárni előbb utóbb, vagy mi??? Azon se lepődnék meg, ha előbb utóbb meg is verne Téged.
2014. szept. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
addigra lépek.. már nem bírom elviselni
2014. szept. 22. 08:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól teszed! :)
2014. szept. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne addigra lepj, hanem most. Nevetseges, mit el nem turnek neha az emberek, csak hogy ne legyenek egyedul.. Pedig ennel szazszor jobb az egyedullet.

Sokkal hamarabb talalsz onmagadra, es tarsasagra, ha azonnal ott hagyod ezt az elmebeteget es felepited a sajat eleted. Regi baratokkal is megprobalhatod felvenni a kapcsolatot, ha mar vegre nem lesz, aki tiltsa.

Ugyan mar.. Amig hagyod, addig megerdemled. Ugyhogy lepj!

2014. szept. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!