Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha nagy hibát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nagy hibát követtem el, ha még mindig szeretem?

Figyelt kérdés

Úgy 4 hónapja szakítottam a barátommal, közel egy év kapcsolat után. Nagyon csúnyán váltunk el. Mostanra egyre inkább azt érzem, nem bírom tovább nélküle, nagyon hiányzik. Még mindig szeretem.

Szerintetek érdemes lenne felkeresnem, vagy esélytelen, hisz utál? Ha érdemes megpróbálnom, hogyan csináljam?

(UI.: Tudom, hogy nagy hülyeséget csináltam, és igen, szemét vagyok, de nagyon sok érv szólt akkor az ellen, hogy együtt legyünk, de mostanra minden rendben lenne.)

Aki bárhogyan is segít, annak nagyon hálás leszek.



2014. szept. 16. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Légyszi írj részleteket, mert ez így édes kevés...
2014. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csabika1971 ***** válasza:
Egyet értek az #1. Részletek kellenének, ha kellemetlen nyíltan és gondolod, akkor írj privát.
2014. szept. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
érdemes próbálkozni. ha nagyon dög voltál, azért ne sokban reménykedj:) Kérj bocsánatot első körben. Azt ne mondd neki rögtön, hogy szereted meghogy nem bírod nélküle.
2014. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!