Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akivel nem működik igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel nem működik igazán együtt, de ha külön vagyunk, folyton hiányzik, azzal érdemes mégis kapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, jobb lesz külön...de ezt már eljátszottuk vagy 4-5X, és mindig hiányzunk egymásnak az exemmel... Két hete írt, hogy most is sokat gondol rám, holott barátnője van, bár nem szereti, csak nem akar egyedül lenni...És nekem is hiányzik nagyon...nem tudom, írjak-e neki én is... Együtt sokat veszekedtünk, de nem megy külön sem, nem tudok olyat találni, aki igazán megfelelne, mert mindenkiben őt keresem...Szerintetek?
2014. szept. 22. 09:09
 1/3 anonim válasza:

Szerintem igen!

Egyértelműen.

2014. szept. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem teljesen olyannak látjátok egymást, amilyenek igazából vagytok. Mindkettőtökben van egy kép, ami szerint egymás ideáljai vagytok, csakhogy ez nem fedi a valóságot, ami kibukik, mikor együtt vagytok, míg külön csak ezt a fals képet látjátok.


(Arról pedig inkább nem írnám le a véleményemet, hogy az exednek csak azért van barátnője, hogy ne legyen egyedül...)

2014. szept. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak igaza van! Az évek múlásával majd Te is rájössz, hogy ez csak egyfajta menekülés a magány elől és amikor mégis hiányoztok egymásnak, az nem személyre szóló. Nem egymást hiányoljátok, hanem az érzéseket, lehetőségeket amit kaphatnátok egymástól.

Máshogy mondva: ha most mindketten hirtelen találnátok valakit akivel megvan ez a harmónia és bármi egyéb ami most hiányzik köztetek, eszetekbe sem jutna "nosztalgiázni" egymással. Tehát egyrészt nincs más (aki jobban passzolna hozzád), másrészt hiányoznak dolgok, érzések...ezért a részlegesen megfelelő is sokkal vonzóbb tud lenni.

2014. szept. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!