Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen belezúgtam a tesóm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen belezúgtam a tesóm csajába! Mi legyen most?

Figyelt kérdés
Pár évvel fiatalabb nálam a tesóm, és a barátnője is vele egyidős. Csak ketten élünk a szüleink már meghaltak, ő gimis, én már egyetemre járok. A barátnője sokat van nálunk, egész jókat dumáltunk, és egyre jobb barátok lettünk, vagyis ő ezt hitte eddig, én viszont teljesen beleszerettem. Olyan erős vágyat érzek iránta mint még senki iránt! Nemrég jöttem haza kosival és megláttam a buszmegállóban, pont hozzánk indult így jött velem. Bevallom őszintén nem bírtam tovább magammal, és mindent elmondtam neki, azt mit érzek stb. És megcsókoltam, ami a legfurább nem ellenkezett, sőt visszacsókolt, és talán mást is engedett volna, ha bennem nem támad fel a bűntudat. Kérdeztem mit érez irántam, annyit mondott többet mint kellene, az után egész úton nem mondtunk egymásnak semmit. Nem mondtam öcsémnek semmit, és szerintem ő sem, ma reggel volt az ágyamon egy levél tőle annyival, hogy " nem kellett volna ezt tennem! Rettenetesen érzem magam! Ez soha többé nem fordulhat elő! XY soha nem tudhatja meg mi történt tegnap közöttünk! " Próbáltam hívni telefonon, de nem veszi fel! Most mit tegyek?
2014. szept. 22. 11:07
 1/7 A kérdező kommentje:
*kocsival
2014. szept. 22. 11:08
 2/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, Ő tabu! Esetleg, ha nemrég óta vannak együtt, ha a lány szakít vele, akkor megkérdezheted az öcsédet, bánná-e, ha rámozdulnál? De csak ha nem szerelmes. Ha igen, ezt ne tedd meg a testvéreddel!
2014. szept. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 csabika1971 ***** válasza:

Gondolkodj! Te fordított esetben miképpen éreznél?

Ha tényleg annyira szereted, akkor vársz. Gimis szerelem? Ritkán hosszú távú, és utána be próbálkozhatsz. Addig semmi esetre se, felejtsd el.

2014. szept. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Két okból is problémás helyzet.


Egyrészt, ha valakivel szemben igazán tisztességesebbnek kéne lenned, az az öcséd. Még baráti társaságból sem csábítjuk el más barátnőjét, nem hogy egy ennyire közeli rokontól.


Másrészt viszont, ha ennyire könnyen elcsábul és "vált", akkor eleve nem is volt olyan mély kötődés benne. Ha csak nemrég óta jöttek össze (pár hónap), akkor ez még érthető, akkor tényleg csak te rondítottál bele a képbe és nem hagytál elég időt a szerelmüknek. Ha viszont már évek óta vannak együtt, akkor ott más gond is volt.


26/F

2014. szept. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyd őket békén.
2014. szept. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lilikécske ***** válasza:
Elég nagy ribi lehet a csaj.
2014. szept. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok esze nem lehet ha tárgyi bizonyítékot is hagy, na meg nem úgy vettem észre, hogy nagyon ellenkezett volna. Bevásároltatok ezzel a csajjal rendesen...
2014. szept. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!