Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmackósodott a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmackósodott a barátnőm, hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Nem azért, mert zavar, én a barátnőmet plusz 30 kilóval is imádnám, csak nem értem mi az oka... Félek, hogy beteg vagy ilyenek, mert nem látom, hogy többet eszik vagy hasonlók... Nem akarom, hogy azt higgye azért kérdezem mert elégedetlen vagyok vele, (lehet ő ezt nem is vette észre) csak aggódom... Hogy lehet ezt finoman?
2014. szept. 22. 11:41
 1/9 csabika1971 ***** válasza:
0%
Szerintem sehogy. Ha őt majd zavarja, akkor úgy is szóvá teszi. De ha te hozod fel hiheti, hogy kritizálod.
2014. szept. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak őszintén. Am tényleg lehet hormonzavar ha nem zabál többet és ugyanannyit mozog és hízik, de eddig nem.
2014. szept. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mond, hogy szeretnél sportolni és ha van kedve csatlakozzon.Csak ennyit.
2014. szept. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
SEHOGY!!! Duci csajok pasijainak az első szám és majdnem egyetlen szabálya: EGY SZÓT SEM A SÚLYÁVAL KAPCSOLATBAN! Se rosszat, se jót, mert ebből a helyzetből nincs menekvés. Sőt ha Ő teszi fel a szerinted kövér vagyok kérdést, jegyezd meg, NINCS JÓ VÁLASZ! Innen nem jössz ki jól!
2014. szept. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha zavar akkor beszéld meg vele, ne légy papucs, de legeslegjobb ha ráveszed valamiféle sportra pl hogy kettesben heti 3x menjetek futni meg ilyesmik, csak ne támadóan közeledj felé e téren de nem kell kussban maradnod ha ez zavar
2014. szept. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mond el neki őszintén.

Én mindig is normál testalkatú voltam miután összejöttünk egy év alatt közel 10 kg jött fel rám.

Még daginak nem mondható vagyok de van felesleg.

A párom sohasem akart megbántani, hanem csak célozgatott (pufifánknak hívott stb)

Régi képeket nézegettünk és megállapítottuk mind a ketten, hogy fogyni kellene kicsit.

Szerintem mutass képeket neki, hogy mennyire tetszett akkor.

2014. szept. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért ne lehetne megkérdezni. Szerintem teljesen természetes, ha valakik együtt vannak, akkor foglalkoznak a másikkal és érdekli őket, hogy mi történik a másikkal.

Szerintem természetes, hogy aggódsz érte és szeretnéd tudni, hogy történt-e valami, főleg ha nem is vettél észre semmi változást az életmódjában.

Ha kettesben lesztek, akkor kezdj el vele erről beszélgetni.

2014. szept. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

Mondd meg neki, hogy hízott és aggódsz, miért van ez?

Vesd fel a közös sportot, stb. De csak őszintén, nem kell tapintatoskodni, mert attól fog igazán elhízni.


Mellesleg a ducikkal miért kell úgy beszélni a súlyáról, mintha halálos beteg lenne? Én pl. simán megmondom, ha kérdi, hogy igen, fogynod kéne. Vagy totál bálna, fellök a metróajtónál, simán utánaszólok, hogy fogyni kéne, akkor elférnél.


De engem bezzeg mindenki azonmód leanorexiásoz - én meg se sértődjek miatta, hanem egyek.

Hát akkor a dagadt se hordja fenn az orrát, és fogadja el, hogy hízott és fogyjon.

2014. szept. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Quasar07 ***** válasza:

Inkabb ne mondd neki.. ezt nem lehet finoman mondani.

akarmilyen szepen es kedvesen mondod neki, meg ha nem is mutatja ki, de meg fog sertodni. A noknel a suly tabutema.

2014. szept. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!