Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki segitsen en mar nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segitsen en mar nem tudom mit gondoljak. Ez normalis?

Figyelt kérdés
Baratommal mar masfel eve vagyunk egyutt szeret elvileg es mindent elneztem mar ugye dolgozik es nagy vagya egy kocsi volt megertettem h ezer nem jon el hozzam mer az is neki penz mindig en jartam hozza pedig en suliba jarok akkor nem mentunk sehova mer neki az penz es talan az utobbi fel evben 2x hivott meg vlmire es mikor nagy rirkan elmentunk vlhoca vagy en fizettem vagy felesbe hogy amit en akarok en amit o akar azt o de eskuszom engem nem erdekelt kemenyen dolgozott heti egyszer voltunk egyutt altalaba mer tobbi ido neki a szabadido volt a munka mellett es nekem most jott el az h betoltom vegre a 18.at es egyszeruen amikor direkt mondtam neki h elmehetnenk valahova megint jott hogy nincs penze mikor nagyon jol tudom mennyi a havi keresete a minimalber 3xosa majdnem es megint minden mas volt a fontos es meg kepes lenne vegig nezni h elmennenk valahova hogy en fizetnek.. nekem nem fontos a penz de nekem ez mar megalazo hogy megcan a kocsija is mar es osszeigergette h megyunk mindenhova lesz ez meg az es semmi es az a legjobb h neki mikor szulinapja volt en 3 honapig tettem minden kajapenzem felre h megutjam venni amit akarok o meg egyszeruen sajnal szo szerint mindent ez mar normalis ?? Micsinaljak?
2014. szept. 22. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szakíts vele. Egy ilyen sráccal nem érdemes foglalkozni.
2014. szept. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es aztmondja penz ehes vagyok ezer mer szarul esik hat en nemertem hogy szerethetem
2014. szept. 22. 18:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Mint mondtam szakíts vele.
2014. szept. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nemtudok ha egyszeruen szeretem
2014. szept. 22. 18:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Akk viszont viseld el már bocs. :/ Vagy mindd meg neki h ez így nem jó neked.
2014. szept. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Annyiszor probaltam de mindig penzehes meg onzo vagyok meg sorolhatnam de akkor mier van bardtnoje ha kolteni kell ra
2014. szept. 22. 19:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Mást nem tehetsz. Vagy szakítasz vagy eltűröd.
2014. szept. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!