Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szoktatok tenni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szoktatok tenni hogy ne érezzétek magatokat olyan egyedül ilyen helyzetben? Esetleg ő mit érezhet most? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Tavaj volt egy barátom akit még most is nagyon szeretek de sajnos ő meg a tavaji évben szakított velem. Évfolyam társak vagyunk de azert szoktam vele talalkozni eleg gyakran. Mióta szakított azóta nem szól hozzam,mintha ott se lennék és ez nagyon rosszul esik. Nagyon sokszor az eszembe jut napközben a fiu,meg azok a dolgok is amiket együtt csináltunk. Nagyon rosszul érzem magam ilyenkor és nem tudom eldönteni hogy még van-e esélyem nálla mivel ha a közelemben van akkor van hogy ránézek egy pillanatra és elő szokott fordulni hogy találkozik a tekintetunk csak ő is meg én is lekapjuk egymásról. Ilyenkor mindig elgondolkodom hogy ő még akarhat-e valamit tőlem vagy csak azt nézi hogy én hogy viszonyulok hozzá. Szerintetek? Mit kéne tennem? Válaszokat koszonom szépen:)
2014. szept. 22. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem bántásból de az tavaly, LY-vel.
2014. szept. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Különlegescsajszi ***** válasza:
Szerintem majd lesz egy pont,ahol már semmi kétely erre a kérdésedre,hogy miért nézhet,és azt már mindketten tudni fogjátok,hogy miért van.! Csak alakíts ki TE sűrű ilyen pillanatokat,és az egyik tuti sikerülni fog! Vagy ha ez nem,akkor szerintem beszélj vele !! De mindenekelőtt hozz fel egy szomorú témát (ha volt ilyen) még amikor együtt voltatok,ez azért kell,hogy amikor pl. kedvtelen lesz,és lesüti a fejét,te fogd meg,és váratlanul csókold meg !! Ha visszacsókol,akkor tuti szeret még !!! Nagyon sok sikert,és én úgy vagyok vele,hogy akiknek együtt kell lenniük,úgyis együtt lesznek!!!!
2014. szept. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!