Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csaj nem tudja eldönteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj nem tudja eldönteni mit akar v. csak szórakozik velem? Szerintetek?

Figyelt kérdés
4 hónapig jártam egy osztálytársammal majd szétmentünk mert nem nem volt jó neki a sex. 2 hétig tepertem utána aztán láttam hogy nemakar semmit utnáa 5 napig nem beszéltünk mert fülembe jutott hogy már mással van. Tegnapelőtt másik osztársam bulijába ott volt ő is ott megtudtam hogy mégsincs együtt senkivel csak ezt akata elhitetni velem aztán elkedzett velem beszélgetni majd lesmárolt de én meg más csajokhoz mentem oda. Tegnap meg felhívot és lebaszott hogy miért csináltam ezt 2 órát beszéltünk de nem jutottunk sehova azt mondta akar valamit de konkrétan nem derült ki hogy mit. Mondtam neki hogy találkozzunk ma de azt modnta nicns kedve...Én még mindig szeretem és talán újra meg is próbálhatnánk mert télleg jól megvoltunk de nem tudom hogy ő is így érez-e. Vmi ötlet?
2010. jan. 20. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég zavaros ez az egész nagyon sántit...

Aztmondtad azért hagyott ott mert nem volt jó a szex... és mostmár jó lesz ha ujra összejöttök ?

Meg alapbol hány éves vagy 10 ?:D

Szerintem neked még elég a jobb kezed :D

2010. jan. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még 1 esély jár mindkettőtöknek :)
2010. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!