Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretem annyira?

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve már. Csak az interneten ismerkedtünk. Sose találkoztunk! Zaklatónak tart,elutasit és akkor is akarom.
2014. szept. 22. 22:28
 1/10 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
Miért tart zaklatónak?
2014. szept. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sms eket küldök pár naponta. Válasz régóta nem jön. De anno Skype,Facebook,de hívtam is ritkán.
2014. szept. 22. 22:33
 3/10 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
És nem gondolod,hogy el kéne engedni,ha ennyire tiltakozik ellene?
2014. szept. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2014. szept. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok! Az a bajom hogy nemnkaptam indokot. Csak egy év után annyit hogy "nem" ilettve később megvadolt egy kitalált dologgal ami csak egy ürügy lett volna a dolog miertjere.
2014. szept. 22. 22:44
 6/10 BulmaSwan ***** válasza:
Hagyd abba az sms küldözgetést és az egyéb zaklatást. A másik meg,hogy nem találkoztál vele. Lehet, hogy élőben nem teljesen olyan, mint neten keresztül.(Ezt most nem a külsőjére értem,hanem viselkedésileg.) Nem hinném,hogy belé lennél szerelmes, csak egy "képbe". Jobb lenne ha ezt elfelejtenéd és keresnél egy "igazi" lányt,akivel találkozol is.
2014. szept. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem csak annak tart,de valószínűleg az is vagy.

Nincs benned némi büszkeség?

Pláne,hogy nem is ismered...Jógyerek.Mi lesz veled,ha valóban járni fogsz valakivel?Szedd már össze magad.

2014. szept. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6: persze tudom! Abban a 4 hónapban míg erdekeltem olyan tulajdonsagait mutatta ami nekem bejott. Szineszkedett tuti. Egy álomkep de talán van benne igaz is.



7: egy zaklató mindenkit zaklatna nem? Akkor én hogy lehetnék az, mikor 26 év alatt csak őt nem tudom békén hagyni? Az a baj hogy megnyugodni sem tudok. Annyit mondaná a külsőre megy és én csúnya vagyok és szia. Kész! Nem azt mondom hogy nem fájna de jobb mint ha csak én találgatok hogy mi a fsz baja lehet...

2014. szept. 23. 06:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Öcsém verd ki a képeire vagy álmodozz róla ha nem akarsz továbblépni, de tényleg ne zaklasd.
2014. szept. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Inkább belé vernem....


Ha te szánalmas vagy verd csak a képekre.

2014. szept. 23. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!