Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK! Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Titeket zavar ha egy fiu nagyon nyálas?

Figyelt kérdés
3 hete vagyunk egyutt a baratommal. en szeretem ot! de neha megfulladok tole, folyamatosan puszikat ad olelget ami persze jol esik de nem percbe.:) en nem vagyok az a nyalas, romantikus fajta sokkal jobban esik ha naponta 1x elmondja hogy szeret es akkor az ugy jol is esik.:) nemtudok vele beszelgetni se, marmint ha felhozok egy temat akkor o azt mondja, hogy ne beszeljunk errol csak egymassal foglalkozzunk.stb:) es kicsit fura ez nekem..ilyen baratom meg nemvolt!tenyleg ennyire szeret? mit tegyek? mindketten 17 evesek vagyunk
2014. szept. 22. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak örül neked és még az elején jártok,ezért ilyen nyálas.Na persze közöld vele szerintem,hogy ez GÁZ és akkor majd átértékeli a dolgot és talán jobb lesz.Ha nem,akkor sajnos új barátot kell szerezned,akinek nincsenek nyálmirigyei.
2014. szept. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szo sincs rola:) nem akarok szakitani vele. mindent megtesz ertem amit kerek tole leszokott a cigirol bulizni se megy nelkulem..:) csak picit sok, en jobban szeretem akivel tudok hulyulni oltogatni egymast viccbol:) es nem csak ez a kicsim szerelmem stb:)
2014. szept. 23. 00:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én örülnék ha az én barátom legalább egy napra ilyen lenne.mrrthogy Ő nem akar túl nyálas lenni meg ha többször mondja hogy szeret akkor 'elértéktelenedik' a szó meg egy idő után megunom. Tényleg beindítóbb tud lenni ha éhezem a csókjára de azért hiányzik hogy nyálas legyen kicsit mert így néha elbizonytalanodok hogy mégsem szeret és ok nélkül besértődök majd bunkózom vele Ő persze nem érti aztán küzdenem kell magammal hogy fogadjam el hogy Ő ilyen..:S hát igen:D kicsit zavaros bocsi:sd szóval élvezkedj:D^^. Csak nehogy megund
2014. szept. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg, de nekem ez sok lenne.


Pláne ez: "nemtudok vele beszelgetni se, marmint ha felhozok egy temat akkor o azt mondja, hogy ne beszeljunk errol csak egymassal foglalkozzunk.stb" Nekem az nem társam, akivel képtelenség beszélgetni. Én csak úgy tudok beleszeretni valakibe, hogy ismerem a lelkét is, az meg kommunikáció nélkül nem nagyon megy. Persze, kell a bújás és az ölelgetés is, csak valami ésszerű arányban (:


Kérdező, próbáld meg egy picit terelgetni a pasit! Egyrészt el lehet mondani neki, hogy kommunikálni szexis és legalább annyira érdekelnek a gondolatai, mint a csókjai. Meg lehet olyan randihelyszíneket, programokat választani, ahol jóval nehezebb (vagy brutál illetlenség) ennyire ráragadni a másikra. Pl. kalandpark, műjégpálya, kiállításmegnyitó/múzeumjárás tárlatvezetéssel, stb. Légy kreatív! ;) Ha nem mondod meg és/vagy nem vezeted rá arra, hogy mit szeretnél, sosem fog rájönni magától!

2014. szept. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!