Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez megoldható lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megoldható lenne?

Figyelt kérdés

Valami baj van velem külsőre, mert a lányok szeretnek, de a szép nekem is tetsző lányok soha nem akarnak úgy semmi többet. Viszont én örülnék ha lenne barátnőm, már a környezetem is állandóan piszkál vele, elég idős is vagyok már mégis szűz és soha nem volt senkim.


Össze tudnék jönni egy olyan lánnyal aki szintén egyedül van mert nagyon taszító, és egy fiú sem próbálkozik nála, sőt van hogy ő próbálkozik fiúknál de semmi, mert tényleg nem épp vonzó. Viszont ebbe a kapcsolatba én szexet, testiséget nem tudnék tenni, mert a vonzalom nincs meg, de legalább lelki társként együtt lennénk és neki is nekem is lenne kapcsolatom.



2014. szept. 23. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor inkább csak legyetek barátok. (ha ez megoldható)

Egy kapcsolatban a testiség is szerepet játszik, és ha mondjuk ő akarná te meg nem akkor kezdődnének a bajok.

Valamint csak olyannal járj aki nem csak lelkileg, de külsőleg is ugyanúgy vonz.

És még valami. Ne azért akarj valakivel járni mert a többiek piszkálnak. Ez a te magánügyed, nekik semmi közük hozzá!

2014. szept. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a tanácsot első válaszoló. Csak így akkor életem végéig egyedül maradok, egyre idősebb vagyok már én is. A szexről már lemondtam, nagyon nehéz és frusztrál meg elég gyorsan felgyülemlik így a stressz bennem, hogy nem tudok e téren egészséges életet élni, de elfogadtam már hogy nem lesz része az életemnek, mert akit vonzónak tartok túl jónak tűnik úgy látszik, akármennyit is változtatok magamon.


VISZONT egyedül nem szeretnék lenni örök életemre, azt MÉG nem tudtam lenyelni az élettől, így szívesen lennék egy kapcsolatba, ami lelki szerelmi jellegű és nincs testiség benne

2014. szept. 23. 16:09
 3/3 anonim ***** válasza:

1# vagyok

Megértem amit érzel, s hogy már kezdesz lemondani egy olyan kapcsolatról ahol mindketten vonzódtok egymáshoz. De mást nem tudok mondani (írni) mint, hogy ne add fel!

Először szerintem az önbizalomhiányodat kellene kicsit eltüntetni. Bár írtad, hogy próbálkoztál.

Nem tudom, hogy eddig hány csalódáson vagy túl, de ha úgy gondolod, hogy egy ilyen kapcsolat jó lenne, akkor vágj bele. Bár még mindig ne tartom jó ötletnek, de lehet, hogy ad valamennyi önbizalmat.

2014. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!