Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasságban megoldható, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban megoldható, hogy egy rövid időre a házaspárok párcserében vegyenek részt?

Figyelt kérdés
Akinek volt ilyen tapasztalata milyen következtetéseket vont le? Nekem a férjem savasolta. Szerinte 16 év házasság elég erős arra, hogy kipróbálhassuk. Én viszont csak akkor lennék benne ha tisztában lennék a veszélyekkel is.
2014. aug. 23. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagy az Isten állatkertje...
2014. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyik férj oda költözik a másik feleségéhez-igy gondoltad?:xD
2014. aug. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs,féltékenység,és érettek vagytok nincs gond
2014. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ha totális az elhidegülés,akkor simán,mert akkor már semmit nem jelent a másik ember,sőt igazából már irritáló a jelenléte,csak ki tudja miért,megszokásból,ott van.

én személy szerint nem tudnám elképzelni,hogy más megdugja a feleségem és utána mellettem aludjon.

2014. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem volt soha féltékenység köztünk. Inkább vagyunk társak mint vetélytársak. Azért ha vannak bujtatói akkor nem mennék bele.
2014. aug. 23. 22:18
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a szám jutott eszembe...

2014. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Buktatója nyilván lehet, hiszen nem tudhatod előre hogy milyen hatással lesz rád egy másik férfi, annak az érintése, csókjai, simogatása, farkának a látványa illetve a vele való aktus, mint ahogy azt sem, hogy a férjedre milyen hatással lesz egy idegen nő meztelen teste, melleinek az érintése, a puncijának a nyalása illetve ha egy másik nő fogja őt leszopni és hagyni hogy megdugja......ezek így kimondva is eléggé keményen hangzanak, és bárki bármit mond (nem vagyok ellene) de van benne rizikó rendesen, mert bárhogy is vannak lefixálva azok a szabályok, a testedet és érzéseidet nem befolyásolhatod......ha pedig bibi csúszik be, ott már gond van.

Ezért kell ezt alaposan átgondolni....

2014. aug. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Atya jó Isten, ez már a végnek is a vége. Párcsere b#zmeg... Hát ez kész.
2014. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 nagyatádi zsolt ***** válasza:

igen miért ne.

nagyon sokan vannak ilyenek.

minket is izgat hasonló dolog.

2014. dec. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Feltalálták a válás intézményét, ma úgyis az a divat. Sőt, ma már érték, ha valakinek minél több házassága és válása volt.
2015. febr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!