Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hazudozik annyit a srác? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudozik annyit a srác? L

Figyelt kérdés
Egy párszor megtörtént, hogy a kérdést úgy tettem fel neki, hogy benne volt a válasz is, de csak rá egy időre válaszolt, és tagadta. Mondok most egy példát, de a dolog nem ilyen egyszerű, sokkal komolyabb: "Azt hallottam x, z-tól, hogy te etted meg az almákat. Igaz?" És ő ezt feleliÉ "Nem". És mégezeken kivül is észrevettem, hogy nem akar bevllani egyes dolgokat. Nem tudom, miért. Én mindent megbeszélek vele, véleményt kérek tőle. Úgy veszem észre, mintha nem akar az orromra kötni mindent. Ezt nem is várom el tőle, de legalább ne hazudjon. És ha mondom, hogy hazudik, akkor tagadja, tesz a ":P" fejecskéket és teszi az ártatlant.

2014. szept. 25. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is sokat hazudok, de ennek több oka van.

Általába az hihetöbb mint az igazság, vagy épp egyszerübb, de rosszabb szándékból szinte soha.

Kevés emberke érdemes az öszinteségre, de aki igen, annak bizti nem teszem. ^^

2014. szept. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!