Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg van jelentése, annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van jelentése, annak, hogy hova kapjuk a csókot?

Figyelt kérdés
pl. homlokra = törödés, hajra = megalázás(??) meg ilyesmiket olvastam..erre tényleg van valami etikett vagy ilyesmi vagy csak bullshit az egész?:D

2014. szept. 25. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Tudod, miért teremtett a Jóisten homlokot a nőknek? Hogy szopás után legyen hova puszit adni :)
2014. szept. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:
én csak azt tudom,hogy ha a puncira adom az jó
2014. szept. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hajra=megalázás wtf?
2014. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én is olvastam ilyet miután már adtam a barátnőmnek arcra,vállra,nyakra,hasra,mellre,lábra,popsira,puncira,homlokra,hajra,tarkóra,hátára ööööö kézre

bullshit, mindet azért adtam mert szeretem

2014. szept. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

haj=megalázás ez hülyeség.

homlok=törődés ebbe van valami de azért ez csak olyan pletyka szerű dolog.

2014. szept. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ja ok:D köszi:)
2014. szept. 25. 22:37
 7/7 anonim válasza:
Van aminek van jelentése pl ha homlokra arcra vagy szájra kapod :D a többi hülyeség de mindben van valami közös!! Azért kapod mert szeret téged :D
2014. szept. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!