Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vágyom erre? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom erre? Lehet komolyabb jelentése, a mostani kapcsolatomban?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, másfél éve vagyok együtt a barátommal, vele van most az első komoly kapcsolatom.

Kicsit több,mint 2 éve képben volt az első nagy szerelmem. 'Titokban' szerettük egymást, de nem lépett egyikünksem, hisz gyerekek voltunk, együtt jártunk esténként ki, ide-oda a baráti társasággal.Egyszer csak mi szerveztünk magunknak egy kisebb buli szerűséget, ahol ő meg akart csókolni,de én féltem,és nem akartam. aztán nem láttam,mert csak nyáron volt itt

velünk, visszament az ország másik végébe suliba.

Aztán találkoztam a mostani párommal, össze is jöttünk, és őt azóta alig láttam, keveset jött ide.

Mostanában pedig többször eszembe jutott, és egyszercsak azt kezdtem el álmodozni,hogy mi lett volna, ha akkor engedek és megcsókol stb. Teljesen elképzeltem, hogy lehet most más lenne és együtt lehettünk volna.

Nem értem magam, miért gondolkoztam ezen, hogy-hogy feljött ez.

A mostani barátommal néha vannak összezördüléseink, nem találkozunk annyit, mint eddig,de ez csak rajtunk múlik. Más rendben van.

Szerintetek ez mit jelent?


2013. dec. 20. 07:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy egyre többet tapasztalsz önmagadból.

Az álmodozások, (ebben az esetben) önmagad szerelemre és szeretetre való képességeinek a kivetítései.

Szabadságra vágysz és szerelemre.

Még fiatal vagy, és a lehetőségek vonzóak számodra, hogy egy mélyebb kapcsolaton keresztül, még boldogabb lehess.

2013. dec. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!