Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy mondjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy mondjam meg a barátnőmnek, hogy hónalj fétisem van?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja járunk, és nagyon szeretjük egymást, és nagyon megbízunk egymásban. De ezt valamiért nem merem neki elmondani, félek hogy rosszul reagál majd rá. Szerintetek hogyan mondjam el neki úgy hogy ne reagáljon rá rosszul? Adtok nekem tanácsot?

2014. szept. 26. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de erre nem lehet jól reagálni
2014. szept. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez mit takar egészen pontosan, de nem hangzik túl durva fétisnek. Nem tudom, miért reagálna rá rosszul.
2014. szept. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted ne mondjam el neki soha, és próbáljam figyelmen kívül hagyni ezt a késztetést?
2014. szept. 26. 22:59
 4/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen a kapcsolatotok és milyen jellem a párod, de ezt alapvetően neked kell tudnod.


Ha normális, akkor nem akad ki, hanem elfogadja, hogy ez a testrésze kifejezetten izgatja a fantáziád és jó eséllyel ő is élvezi majd.

Ha érzékenyebb, akkor lehet, hogy kicsit kiakad, de idővel hozzászokik.

Ha nagyon érzékeny, akkor problémák lehetnek a kapcsolatotokkal is.


Egyébként miben nyilvánul meg ez a fétis?

2014. szept. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja bocsi 2-es ezt az 1-esnek írtam csak majdnem egyszerre küldtük el. Hát szerintem se durva fétis, de én egy kicsit kínosnak érzem
2014. szept. 26. 23:01
 6/11 anonim ***** válasza:
nem, mindenképpen mondd el. csak egyszerűen ezt lány létemre írom hogy mindenképpen kiakadnék magamban
2014. szept. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha felemeli a karját folyton a hónalját nézem, meg szeretek neki odanyúlkálni, nagyon szeretem ott csikizni
2014. szept. 26. 23:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Olvasva a kérdést és a válaszokat, totál azt hittem, hogy szereted a hónaalj szexet :D
2014. szept. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja az a része annyira nem izgat de a többi része az igen :D szeretném fogdosni, csókolgatni, nyalogatni
2014. szept. 27. 08:29
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj.

Mindenki másra izgul, te épp erre.

Hónalj? Hmm, most hogy mondod..... ;))))

2014. szept. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!