Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátnőmnek állandóan rossz kedve van?

Figyelt kérdés
Chat-en beszélni lehetetlen kb vele. Amikor találkozunk akkor is tök nehéz megtörni a jeget, de utána boldog, de másnapra elmúlik. Ha beszélni akarok vele miért ilyen, akkor azt mondja semmi baj, ha meg feszegetem a témát, akkor ideges lesz. Amúgy is rosszul alszik, és a bőrén is kiütések lettek valószinűleg a stressz miatt, pedig nincs mi miatt stresszelni. Én próbáltam már mindent, de hosszútávú hatása semminek nincs.
2014. szept. 23. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
keféld meg keményen
2014. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ne kérdezősködj, lehet valami olyan baja van,amiről senkinek nem beszél. Ilyenkor azzal segíthetsz neki a legtöbbet,ha támogatod, érezteted vele hogy szereted és mellette állsz. Ennél többet egyenlőre nem tehetsz. Ha pedig úgy érzi hogy alkalmas,és meg akar nyílni,akkor el fogja mondani hogy mi bántja. Légy vele türelmes,és vidítsd fel amikor csak tudod:)
2014. szept. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 poiu ***** válasza:
Vszínűleg allergiás vmilyen ételre. Szép tőled, hogy kitartasz.
2014. szept. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én akkor voltam az, amikor tudtam arról, hogy a barátom a hátam mögött ismerkedik. Szóba hozni nem akartam neki, viszont nagyon feszült voltam vele stb.
2014. szept. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Stoner Stanley válasza:
Hát a drogoktól az embernek hangulatingadozása szokott lenni............
2014. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Érdekes hogy pont a barátjának nem mondja el az ilyen dolgokat. Nehéz tudom de legyél mellette ahogy azt az előző válaszadó is javasolta. Lehet iskolai vagy otthoni stress miatt állandóan ideges. Én is a suli és az otthoni dolgok miatt nem voltam önmagam és nagyon gyakran azokat bántottam meg akiket nem akartam. De ha nem te vagy a hibás a b.nőd viselkedése miatt akkor csak annyi a dolgod h ennek ellenére is szeretsd és sokszor nevettetsd meg.
2015. máj. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!