Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem fejezi ki, hogy szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fejezi ki, hogy szeret?

Figyelt kérdés
Lassan 8 hónapja, hogy együtt vagyok a barátnőmmel. Első kapcsolatunk.. Évfolyamtarsak vagyunk, szóval suliban is látjuk egymást, ott meg nagyon ritka az, hogy atolelne, csók is csak első talinal meg utolsónál ha nem kísérem haza. Úgy érzem ott más fiúkkal szívesen elbeszelget, jó oké ez nem zavar. De csütörtökön elkaptam ahogy nagyon szépen mosolyog egy srácra és nézi amikor előre engedte.. Néha mondja hogy szeret, meg hogy sokáig szeretne velem lenni. De általában én vagyok a lelkizős típus, próbálok férfi lenni stb... Próbáltam beszélni vele erről, hogy nem bízok benne, először mondta, hogy próbál változtatni, meg szomorú ő is. De egy hét után megint a szokásos viselkedés, és megint szóba hozom és akkor neki esik rosszul, hogy nem érzem, hogy szeret. Azt mondja ilyen típus.. Egyébként nyilván nem tenném fel a kérdést, ha nem lennének kétségeim. Sokszor úgy beszél a haveromhoz,mintha ott se lennék. Egyébként sokan mondják, hogy jobb barátnőm lehetne, de én őt szeretem! :(
2014. szept. 26. 23:15
 1/1 anonim válasza:
Ezt a cipőt megjártam énis...:) ugyanez volt a barátnőmmel..évfolyam társak voltunk, akkor jöttünk össze...folyton féltékenykedtem mikor láttam hogy egy fiúval beszélget, mosolyog rá stb...ez volt 2 éve, azóta együtt vagyok vele. EZT nagyon jegyezd meg!! Egy lánynak SOHA de SOHA nem tudsz megfelelni akármilyen jó is vagy vele!! Komolyan..mindíg ő lesz a nyertes ezt el kell fogadni...legyél férfias, kevésbé féltékeny, engedd el egyedül valahova pl buli. (Persze kérj meg valakit, hogy figyelje mit csinál) és ha semmi rosszat nem tett, ahogy nálam, felejtsd el a féltékenységet. Vannak ilyen lányok. Ha szereted, elfogadod úgy. Lelkizz vele amikor csak tudsz, beszéld ezt meg vele. Ha meg ez se jön össze, tedd féltékennyé és nézd meg a reakcióját!:)
2014. szept. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!