Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fejezi ki nektek a párotok, hogy szeret titeket? Van valaki olyan, aki nehezen fejezi ki? Ilyenkor mit tesztek?

Figyelt kérdés

Köszönöm a válaszokat

L


2014. szept. 1. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Érzem.
2014. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a tekintete, az ahogyan rám néz ,mindent elárul!
2014. szept. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Érzem abból ahogy rám néz,ahogy mosolyog,csókol,megölel.

Vagy amikor összebújva alszunk.

Abból ahogy beszél velem. Amikor szomorú vagyok,megvigasztal.Nem hagyja hogy bajom essen,megvéd.


18/F/m

2014. szept. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A barátomnak profin megy, én szoktam ezzel bénázni :D

Néha hozzábújok, megpuszilom. Tisztában van vele, hogy nem mutatom ki könnyen az érzelmeim, így ezeket megbecsüli és állítása szerint nem bánja.

20/L

2014. szept. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem volt ilyen barátnőm. és igaz hogy jobban megbecsültem ha mondta, de sokszor éreztem azt hogy kicsit egyoldalú a dolog, és csak a jó szex miatt van velem..:/

1 év után vége is lett a kapcsolatnak, biztosan szeretett, ezt nem kétlem, de hogy szerelmes volt-e...nemtudom.

2014. szept. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Letérdeltetem szereti
2014. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

múlt időben válaszolok mert most nincs párom...

aki képes volt elviselni bolond óráimban (ez tényleg nem lebecsülendő dolog) az biztos hogy szeretett. azt hiszem ennél nagyobb bizonyíték nem kell. persze ott van hogy hogy néz rám, hogy viselkedik velem, megvigasztal meg ilyesmi...de ezek helyzetenként változhatnak

2014. szept. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ahogy megcsókol,ahogy féltve hozzámér...huh ezt szinte alig lehet leírni,..de valahogy szex közben is nagyon érződik..


érdeklődik irántam,egyszerűen mindenről tudni akar, állandóan megdicsér, hogy milyen csinos vagyok, és hogy minden testrészem mennyire tetszik neki


elmondja, hogy mennyire bejön neki, hogy olyan témákhoz is hozzátudok szólni,amiről nem gondolta volna, hogy van fogalmam


meglep apróságokkal csak úgy, tényleg nem nagy dolgokkal,pl egy vacsi,amikor hazaérek,vagy a kedvenc csokim -mert épp eszébe jutottam...

2014. szept. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, először is, 8 éve velem van. Kezdettől fogva tervezi velem a közös jövőt. Kiköltözött velem külföldre, ahol rajtam kívül senkije sincs a világon. Nekem van itt rokonom, ő mindenkit hátrahagyott, hogy jobb körülmények között tudjon velem családot alapítani. A végkimerülés határán is dolgozott, hogy meg tudjunk élni (nekem a kiköltözés után 3 hónapig nem volt munkám). Amikor itthon van, segít a háztartásban, különösen mióta babát várunk. Ugyanakkor az intimitásra nem mindig marad idő- energia. Ilyenkor én veszem kezembe az irányítást. :P
2014. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!