Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan reagálnátok rá, ha a barátotok közölné veletek hogy hónalj fétise van?

Figyelt kérdés
Hogy nagyon felizgatják a női hónaljak, nagyon szeretné csókolgatni, nyalogatni, odanyúlkálni

2014. szept. 27. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lenne gond ez sem:)
2014. szept. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
meg tudnám érteni. becézheti.
2014. szept. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

nézze Tóth Gabit a tehetségkutatós okosságban, gyakorlatilag a hónalját bámulhatja egész idő alatt.


Nem reagálnék túl jól, csiklandozna, ha csókolgatná, odanyúlkálna, és nekem ez bizarr is, ugyanúgy ahogy a sok mostani egyéb barom fétiskedés. Lábfej, fül, és még ki tudja mire gerjednek ebben az elfajzott világban. Mama véleménye mérvadó: menjen el mindenki kapálni, akkor nem lesz energiája a hülyeségre:-)


Komolyra fordítva:szar ügy, ha ő gerjed, és Te nem, akkor nyilván előbb-utóbb keres valakit akinek ez nem probléma. Ha viszont Te is bírod...akkor minden oké, de gondolom ebben az esetben ki sem írod ezt a kérdést.

2014. szept. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A barátom egyszer a hónaljamhoz nyalt véletlen szex közben,nagyon izgatóan hatott rám,kár,hogy csak rövid ideig csinálta.
2014. szept. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meglepődnék.
2014. szept. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem már volt ilyen ismerősöm, FOLYAMATOSAN a hónaljam bámulta, szerintem vicces volt, nem akadnék ki :D:D

14/L

2014. szept. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon meglepődnék, ne 3 év után találja ki, ha eddig nem volt, amúgy is Párom, popsimért van nagyon oda.


Ha ez annyira bejön neked, keress olyan lányt, igaz egyből nem derül ki, így csak reménykedhetsz, hogy őt nem zavarja.

2014. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Jojoooka82 válasza:
Szia sziasztok nekem is van úgy szeretnék csókolgatni nézni nyalogatni finom női honaljat huuu de izgató látvány vannak itt ilyen nők akik szeretik?? Honaljfetisem?
2020. febr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!