Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Amikor ismerkedtek megnézitek...

Amikor ismerkedtek megnézitek hogy a másik fél kezén van e gyűrű? Számít ez valamit manapság?

Figyelt kérdés

Azért kérdem, mert sokan kérdezték már tőlem, h miért nem hordok gyűrűt, és nem értik meg a válaszomat, hogy egyszerűen csak zavar ha az ujjamon van valami. Lehet h emiatt kicsit lúzernek néznek, mert azt hiszik azért nem viselek gyűrűt mert nem kellek senkinek?

Egy csomó korombeli lányon látok gyűrűt, van aki túlzásba is viszi, nem hiszem hogy emiatt ők különbek lennének.

Most a pasiknak amúgy számít vagy jelent valamit?

23


2014. aug. 6. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg, azért, hogy vajon házas-e, vagy jegyben jár-e valakivel... Én sem hordok gyűrűt. Előfordult már egyébként, hogy valaki a leszbikusságát szimbolizáló gyűrűt lobogtatta felém nagyon hevesen, de csalódnia kellett, mert nem szándékoztam ismerkedni.
2014. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg hát. Gyűrűsujján.
2014. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én se hordok, mindig félek, hogy elhagyom. hogy függ össze a gyűrűsviselés azzal,hogy kellesz-e valakinek? a jeggyűrűt leszámítva, persze. de azt se kötelező hordani... azt meg végképp nem értem, hogy miért is számítana ez a fiúknak, meg hogy egy ékszertől mitől lenne valaki különb, vagy rosszabb, mint a másik...nem komplikálod te egy kicsit túl a dolgokat?
2014. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem hordok gyűrűt, mert teljesen feleslegesnek tartom. Régebben meg volt szinte minden ujjamon, az sem érdekelt senkit, sőt mégcsak házasnak sem néztek, sem leszbinek.
2014. aug. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csupan kivancsisagbol kerdeznem, hogy egy gyuruviselesert miert neznenek valakit homarnak?

Ketten is irtak errol.

2014. aug. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!