Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm szeret engem de most azt mondja nem tud velem lenni inkább egy pesti 17 ávesel van?

Figyelt kérdés
Ez a gyerek beteg és csak magára fordította az egészet h figyeljen rá barátnőm.barátnőm 24 éves.Avval tartja sakban a gyerek ha szakít vele akkor öngyilkos lesz a gyerek.ezért most elhagyott.várjak rá hisz azt mondta h lehet még köztünk ujra minden.hidjek neki?Mit csináljak?
2008. aug. 10. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg akkor a csaj nem fogja ott hagyni 1hamar... Mond meg a csajnak h nem tudsz várni mert h sosem fogja a gyerek elengedni! Vagy keress másikat:(
2008. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el a csajt... ha eléggé szeretne akkor veled maradna...
2008. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
ha annyira szeretne nem lenne azzal a gyerekkel... Megöli magát?!?!?! Nem volna annyi bátorsága!!!
2008. aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
H érted h beteg?
2008. aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ha nem érti emg a barátnőd h nem tudsz várni, akkor keress másikat, ha tényleg téged szeretne akkor megoldaná, keresne a srácnak vmi psichomókust és a szerelmével (veled) lenne...
2008. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
úgy értem h beteg h valami nem tudom milyen betegsége van ami kezelésekel jobb de nem bizos h gyógyítható. meg barátnőm azt mondta h szeret de most nem akar semmit meg ha igen fél h a gyerek megöli magát.és nem lesz olyan könyű lebeszélni.17 évesre azt mondja barátnőm h 30 éves gondolkozása van meg ilyesmi. de a gyerek még számítogépes játékal játszik meg ilyenel fenyegeti.Mit tegyek ha tényleg szeret visza jön?vagy nincs esély?
2008. aug. 10. 13:34
 7/12 A kérdező kommentje:
Meg azt mondja h nem jó vele. meg nem jó vele se a smaci meg ilyenek akkor miért csinálja?meg nem tud rám gondolni mint barát több vagyok neki. ha várok viszajöhet?
2008. aug. 10. 13:44
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan fél a barátnőd,hogy tényleg kárt tesz magában.Egyik haverom járt így a barátnőjével,aki ezt szinte a végén már heti szinten eljátszotta,hogyha elhagyja,akkor megöli magát.Aztán beszélt a szüleivel is(miután a lánynak hiába mondta) és a végén szépen elváltak az utjaik(mondanom sem kell,hogy a lánynak azóta már van férje,családja).Ha tényleg téged szeret a barátnőd,akkor szépen elköszön tőle,nem hagyja hogy ezzel tartsa maga mellett az a srác.Ha meg annyira tart ettől,kérjen segítséget(vagy a saját szüleitől vagy beszéljen a fiú szüleivel akár).Megoldás mindig mindenre van,ha valóban szeretné.De vajon szeretne e megoldást találni?Ez itt a kérdés...
2008. aug. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
a barátnőd nem szeret téged :S véleményem szerint egy 24évesnek simán lehetne több esze annál hogy vki így sakkban tartsa mikor mást szeret következésképpen nem kellesz neki :( mer ha kellenél magasról szarna arra hogy a gyerek kinyírja magát... arról nem is beszélve hogy nagyon régi lejárt trükk ez már hogy hogyan kényszerítsünk egy csajt arra hogy velünk járjon szóval valszeg üres fenyegetőzés az egész. a gyereket viszont nyugodtan megverheted ha már ekkora nyomorék. sőt akkor még el is megy a kedve a barátnődtől ő pedig örülni fog hogy még se halt meg a gyerek csak 1 picit megagyalták. vagy a veréstől felbátorodva kinyírja magát és akkor megintcsak jól jársz. bocs hogy nem tudtam normális tanácsot adni de rohadtul idegesít ha valaki ennyire szánalmas hogy öngyilkossággal fenyegetőzve tartson meg egy lányt :@
2008. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én azt mondtam neki igen h lehetne több esze meg megérie h ezt csinálja.fel akar a sráchoz fél év mulva költözni álítólag mert h én nem vettem komolyan őt és az a 17 éves gyerek meg azt ígérte h fél éven belől mindent megteremt ami nekik kell meg akár gyerek.sajnálom barátnőm anyiból h nem veszí észre h hülyítik meg h ha tényleg felmegy akkor elcseszi az életét.azt kérte tőlem h költözünk ösze én mondtam h jó semmi akadája csak most kezdtem én is el dolgozni 23 éves vagyok és valami alapot akartam h ne csak úgy bele a közepébe.nem bírt várni és azt mondta h a srác már most bíztosít neki olyat amit én nem.pedig nem aról van szó h én nem.szerintetek lehetséges ilyen? menni fog ez köztük?nekem azt mondta h mivel én nem gondoltam komolyan gyerekes vagyok. Nos várjak rá még hátha észhez tér mert azt mondta h nem bír barátként nézni rám meg nem bírja elfelejteni a 2 évünket. Érdemes várni vagy hadjam? köszi előre is
2008. aug. 10. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!