Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idősen lett gyereketek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idősen lett gyereketek?

Figyelt kérdés
Meg mikortól kezdett érdekelni a dolog?

2014. szept. 27. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Már 20 évesen tudtam, hogy gyerekeket, családot akarok majd egyszer, de akkor azt is tudtam, hogy nem akkor. Jó volt felépíteni hozzá a stabil alapokat és persze mellette különböző módokon kiélvezni a húszas éveimet.


Szerintem fontos része az egésznek, hogy fiatal, termékeny feleséget találtam (aki nem azon aggódik, hogy mikor fut ki az időből). Aki ráadásul komoly kapcsolatra és megállapodásra hajlandó volt ilyen fiatalon is, plusz aki úgy általában törődő, gondoskodó, kedves, nőies és látszik rajta hogy legszívesebben a gyerekeinek és a családjának él.


Nekem 32 évesen lett gyerekem, a feleségemnek 21 évesen.


36/F, 25 éves feleséggel, eddig 2 kisgyerekkel

2014. szept. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amikor anyum a nővimet szülte, akkor 19 éves volt.

Ezért esti/levelezőn végezte el a fősulit.

Engem pedig 21, az öcsémet meg 24 évesen szülte.

2014. szept. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26 évesen szültem a fiam, 32 évesen a lányom :) 38N
2014. szept. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24 évesen szültem a gyermekem, de nekünk a volt férjemmel nem tervezett volt, tehát odáig nem jutottam előtte el, hogy érdekeljen a dolog, de mostanában kezdett foglalkoztatni, hogy 35 éves koromig szeretnék még egy gyermeket, de csak és kizárólag akkor, ha megtalálom a párom és ő is szeretné pár éven belül. 32N
2014. szept. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! ^^
2014. szept. 27. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!