Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfit sok nő vesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfit sok nő vesz körül, meddig képes a hűségre?

Figyelt kérdés

A férjem ügynök lett. A legtöbb ügyfele nő. És ezen kívül visszatérő ügyfelekről van szó.


Kicsit zavar, bevallom. Szokatlanul kivirult a férjem. Egyes nők szó szerint felajánlják magukat.


Nem szólok semmit, de most tényleg félek, h az újdonság ereje erősebb lesz.


2014. szept. 27. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
hát nem szívesen lennék a helyedbe!
2014. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ügynök, akkor addig, amíg le nem lövik, vagy be nem zárják.
2014. szept. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Háááát ez csak az ő akarat erejétől függ, semmi mástól.

Nem tudom mennyi az esélye, hogy megtörik (én sokra saccolom idővel) jósnő nem vagyok azért.


De idővel ha sokat mond nemet felőrli majd. Meg fogod látni. A szemébe nézel, és eltűnik belőle a fény és a tűz. Innen tudod, hogy nem csalt meg, de a férfi odabent haldoklik, és "csak" férj marad.

(rosszabb mintha megcsalna)

Ha van esze (és neked is) ezt nem engedi meg.

2014. szept. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Szerintem sokan kísértésbe esnének. De például engem is sok nő vesz körül, mégsem jelentek nekik semmit. Mármint férfiként.
2014. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az egyik nő nem tudta, h én vagyok a feleség, és éppen elkezdte ecsetelni, h mekkora lelki társak, és mennyi mindent megoszt vele.


Erre finoman megjegyeztem, h szerintem mással is sokat beszél.


Ő vissza kérdezett, h ki is vagyok én tulajdonképpen? Velem is kikezdett?


Elmosolyodtam, és válaszoltam neki.


Erre mentegetőzni kezdett, h neki párja van... ő nem is, és nem úgy gondolta.


Nem terepem a hiszti, sem a féltékenység. Egyszerűen nem kefét rágva, és szemet hunyva szeretnék élni... Mindegy, h 1-2 vagy 14 év. Szerintem mindenki megérdemli, h ne az otthon ülő megszokott "uncsi" feleség legyen... Míg szegény férfi "áldozatnak" mindenről le kell mondani...

2014. szept. 27. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd. A legtöbb férfinek a kapcsolat/házasság egy idő után már lemondást is jelent. Kinél, mikor, egyáltalán megfogalmazódik e benne. A sok nő, és az ezzel járó nemet sora ezt gyorsítani fogja. Bölcs férfi ezzel tisztában van már azelőtt, hogy egyáltalán megkérné a kezedet. És a bölcs nő is...
2014. szept. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél őszinte és mond el neki hogy aggódsz emiatt. Egyébként az hogy hűséges marad hozzád az teljesen az ő akaraterejének a függvénye.
2014. szept. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!