Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltok a nős emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok a nős emberrel való kapcsolatról? Van-e előnye, vagy hátránya inkább hosszabb távon?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hidd el inkább csak hátránya lehet...és én azt mondom h NE! mert ha nem szereti a feleségét akkor váljon el és utána gyere te az életébe,de ha nem tud lépni akkor nem vagy számára elég fontos és csak a szex kell neki, amit én nem hagynék a helyedbe!!
2010. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha Te vagy a felesége akkor semmi gond és talán hosszú távon sem lesz hátrány belőle.
2010. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

ha egy nőben minimális tartás van és minimális tisztelet (akár ismeretlenül is) egy nőtársa iránt, akkor ebbe nem megy bele

ráadásul legyen már egy nőbe annyi meglátás, hogy egy olyan pasi aki hülyét csinál abból akinek örök hűséget esküdött, egy szemét troger

én soha nem alacsonyodnék le idáig ..


32/L

2010. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én is hasonló helyzetben voltam.. vagyis nem mentem bele végül. egy nőbe legyen annyi, hogy nem akar második lenni..
2010. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15:28 as vagyok és teljesen egyet értek a 15:31es válaszolóval!!!!
2010. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ronda dolog,föleg ha gyerekeket is erint.
2010. jan. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ne menj bele! ha őt válassza maradjon vele! de ha téged akkor először váljon el!
2010. jan. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak hátránya lehet. Hosszú távon is, az idő telik...

Én arra is gondolnék, aki a feleségével sunyiskodik, az előbb-utóbb velem is fog.

2010. jan. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Az attól függ,miért kellett neki szerető,mi hiányzik a házasságából, és te mit tudsz neki nyújtani...
2010. jan. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

SOHA!

Nem bírnám ha a lelkemen száradna egy válás.

Meg pláne nem szeretőként....ha majd elválik akkor utána esetleg...de addig nem.

2010. jan. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!