Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet csinálni a beteges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni a beteges féltékenységgel?

Figyelt kérdés

van egy évfolyam társam akivel kb alig beszélek és a barátom olyan féltékeny rá hogy csak na.

Borzasztó!!!


2010. jan. 21. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha alaptalan,figyelmeztesd hogy ezzel megromlik a ti kapcsolatotok ,es ezzel többet art mint hasznal.
2010. jan. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Kicserélni a barátodat - nem vicc, különben nagyon ráfizethesz még
2010. jan. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de halálosan szerelmes vagyok belé
2010. jan. 21. 16:17
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Személy szerint én is féltékenykedő tipus vagyok, sztem gondolj bele h nem adtál-e okot arra hogy féltékenykedik, pl. nem mondogattál a barátodnak a srácról olyanokat h olyan kedves, meg aranyos, meg jófej, meg bármi olyat amit a barátod esetleg fenyegetésnek venne, mert nem mindig a féltékeny ember a hibás sztem...
2010. jan. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem!
2010. jan. 21. 17:08
 6/11 anonim ***** válasza:

Korotok? Egy suliba jártok a barátoddal? Egy osztály esetleg? Sokat szoktatok találkozni? Távkapcsolat? Mióta vagytok együtt?

Kicsit több alap infót írhatnál hogy segíteni lehessen.

2010. jan. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
15 15 egy suliba járunk, évfolyam társam. Az osztály társára féltékeny. Sulin kívül is sokat vagyunk 1ütt.
2010. jan. 26. 14:33
 8/11 A kérdező kommentje:
ja és fél éve vagyunk 1ütt
2010. jan. 26. 14:34
 9/11 anonim ***** válasza:

15 évesek vagytok akkor még elég fiatalok. Fél éves kapcsolat se túl hosszú.

Beszéltetek is már róla hogy miért féltékeny? Látott téged vele beszélni? Megbeszélitek a dolgot? Mármint lehet a barátoddal beszélni a féltékenységéről? A kapcsolat elejétől fogva féltékenykedett vagy csak mostanában kezdte el? Kérdezd meg tőle h mégis mit vár tőled, hogy ne állj szóba egyetlen fiúval se csak vele? Ha igent mond akkor nem igazán foglalkozik a te véleményeddel és akkor tényleg szólnod kéne neki h a féltékenykedése tényleg nem vezet jóra. Ha erre sem hagyja abba akkor nagyon birtokolni akar és tényleg csak rossz lenne neked is. Volt életedbe már több szerelmed is vagy csak Ő az első?

2010. jan. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, persze már párszor átbeszéltük. Az elején nem volt féltékeny, igen látott már minket beszélni, nem nem ő az első.
2010. jan. 29. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!