Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kéne közelednem hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne közelednem hozzá?

Figyelt kérdés

Tudom hogy régen rossz ha már ezt kérdezem és itt de hátha lesz valakinek egy jó ötlete... :D van egy lány akit néha látok buszon autóból stb és tetszik...egyáltalán nem ismerem de szeretném megismerni...a mai lányoknak mi a legjobb kezdeményezés...esetleg ha a közös buli kivan zárva...gondolom facebook se jöhet szóba XD leszólítom vagy mi ? :D

Szívesen megismerném tetszik és akármi jó lehet belőle úgy érzem! :) 22/F

Szóval alap kérdés manapság mi a legjobb nektek csajok? (persze gondolom hogy ez relatív)



2014. szept. 28. 21:51
 1/1 anonim válasza:
Szerintem siman szolitsd le!Proba,szerencse alapon barmikor kezdemenyezhetsz ilyen modon.Biztos vagyok benne,hogy nem fog rosszul elsulni a dolog.Hivd el mondjuk moziba :)
2014. szept. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!