Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Három hónapja egy lány elmondt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három hónapja egy lány elmondta nekem, hogy bejövök neki, de erre nem reagáltam semmit, érdemes most közelednem hozzá, vagy inkább felejtsem el mert megbántottam?

Figyelt kérdés

Érdekes szituáció volt.

Egy srác viccből kérdezte, tőle, hogy bejövök, és erre az mondta, előttem, hogy igen. És ez volt háromszór.

De mondta mielőtt még mondta volna, azt, hogy bejövök neki, azt is mondta nekem nagy szemekkel, hogy "úgye nem tetszem neked, úgyeee nem"?


Erre mit mondhattam volna?



16 éves fiú.


2011. márc. 13. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát mostmár sütheted... akkor kellett volna valamit mondani, bármit... ezt elbénáztad. De ne bánd, mert ha annyira IGEN lett volna a válaszod, akkor kimondtad volna. Szóval majd legközelebb, fel a fejjel:D
2011. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sztem simán megpróbálhatsz közeledni felé. Végülis 3 hónap alatt nem biztos, h talált magának mást. Ha igen, akkor sincs vesztenivalód, mert azt meg megmondja és nem maradsz dilemmában, "miért nem próbáltam meg?". Szval sztem próbálkozz.
2013. márc. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!