Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélye egy olyan kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye egy olyan kapcsolatnak ami távlati és ráadásul a lány 7 ével öregebb mint a srác?

Figyelt kérdés
2008. aug. 10. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ez attól is függ, h mennyi idősek vagytok! ha a srác 14-15 körül van, te pedig 21-22, akkor nem érdemes belekezdeni..ha már érettebbek vagytok, idősebbek és/vagy komolyabbak, lehet adni egy esélyt a dolognak!

de ugye tudjátok, h távkapcsolatban nagyon nehéz minden..? :S

2008. aug. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a srác 17 a lány 24 és pesti a srác.
2008. aug. 10. 17:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát a szerelem nem korfüggő, persze vannak amik már betegesnek számítanak. Ez a ti esetetekben még nem olyan vészes. Ha a srác is úgy érzi működhet a dolog és mindketten elég érettek vagytok, hogy vállaljatok egy iylen nehéz kapcsolatot, akkor hajrá. Ha szeretitek egymást nincs akadály.
2008. aug. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
az én pasim is 17 és pesti én meg 23 leszek és nálunk is távkapcs van
2008. aug. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
első válaszadó vagyok: sztem nemigazán....te a fiú vagy, vagy a lány?:)
2008. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%

húzzál már el hülye problémáddal!

ez már a századszor ugyanaz a kérdés, amivel itt zaklatod a többieket.

az rendben van, hogy ez az oldal arra való, hogy kérdezzenek, de próbáld már megemészteni, hogy a leányzód elhajtott- és kezdem is érteni, hogy miért!

2008. aug. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bocsi, de igaza van az utolsó hozzászólónak! majd kiderül h illenek e egymáshoz meg jól meg lesznek e együtt, de sztem te ne avatkozz bele, mert csak te jöhetsz ki belőle rosszul!
2008. aug. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ezzel a problémával már én is találkoztam...kábé most teszed fel harmadikféleképpen ezt a kérdést:) de az a véleményem, hogy ha a barátnődnek ennyi esze van, hogy egy több éve működő stabil kapcsolatot felborít egy kétes-kapcsolatért, ami ráadásul távlati is, akkor hagyd csak, hadd menjen...én mondom neked, 1 hónap múlva sírva könyörgi vissza magát.
2008. aug. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!