Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha a haverom hugával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha a haverom hugával járnék? 15/F

Figyelt kérdés
A csaj 14, én 15.
2010. jan. 21. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Mért lenne gáz? Nincs benne semmi olyan dolog ami miatt gáz lenne.
2010. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

MIÉRT LENNE GÁZ:)

sztem jó dolog,csak ne bántsd meg a csajt,mert lehet h akk a haweroddal vége lesz a barátságotoknak!

2010. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem, tudom! Egyik legjobb haverom...

Többször hangoztatta, hogy Te úgyse vagy olyan,hogy...

(A hugommal járj) Viszont a kiscsajt nem tudom levakarni:D

2010. jan. 21. 17:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lenne gáz biztos összeilletek :) Sok boldogságot ha összejöttetek :D
2010. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azért kérdezd meg a haverod, hogy mit szólna hozzá, mert nem volt életem legvidámabb napja, mikor egy jó barátom rajtakapott a hugával...
2010. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális dolog.

Nem gáz.

2010. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is egy jó barátom hugára hajtok. A srác azt mondta, hogy ő lenne a legboldogabb ha a húga egy jóbarátjával jönne össze, mert tudja, hogy én nem bántanám meg és nem dugnék félre. Szóval egyáltalán nem gáz, haverod majd rájön, hogy jobb így, mintha egy idegennel kavarna a húga ;).
2010. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!