Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két hónapja járok a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hónapja járok a barátommal ő 36 én 30 éves vagyok. Azóta még csak nem is utalt a szexre, de érzem fontos vagyok neki. Ismerőseim szerint hagyjam ott mert valami nincs vele rendben. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 29. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt vele beszéld meg. :)
2014. szept. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele, nekünk ehhez semmi közünk.
2014. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mért feltételezi mindenki azokról akik nem értékelik túl a szexet hogy "valami nincs vele rendben?":D
2014. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nyiss felé..


Legrosszabbra gondolunk akkor kicsi a pénisze.

2014. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én már 18 évesen is elég érett voltam ahhoz, hogy ha valami bajom vagy kételyem volt, akkor azt a barátommal beszéltem meg, nem pedig vadidegenek véleménye alapján akartam dönteni arról, elhagyjam-e. 30 évesen elég ciki, hogy nem vele ülsz le ezt megbeszélni... Nem csak szopni jó a szád, kommunikálni is kéne tudni vele.
2014. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet impontens és fél a szextől :( Nem beszélgettek a szexről? De az is lehet szimplán úriember, és arra vár hogy kezdeményezz :)
2014. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bírom az ilyen ismerősök "jó tanácsait"... Remélem nem akarsz hallgatni rá.
2014. szept. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 SullaFelix89 ***** válasza:
78%

Nincs vele semmi baj egyszerűen 36 évesen még túl fiatalnak érzi magát a szexhez van ilyen.

Először jól ismerjétek meg egymást hogy semmiképpen ne csalódjatok ez 5-6 év aztán jöhet a petting majd vaginálisan szexelni ráértek 10-15 év múlva is aztán ha látjátok, hogy működik a dolog kb 20-25 év múlva jöhet a gyerek.

A barátokra rokonokra hallgatni pedig nem szabad bármikor fordulj ide a gyk-ra bizalommal inkább.

2014. szept. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kolosszus22 ***** válasza:

Szakadok utolsó! :D

Kérdező, beszéld meg vele vagy kacérkodj vele és kezdeményezz te, meglátod mit reagál. 30 éves nőként szerintem már nem kell pironkodó kislányként a férfira várnod, hogy kezdeményezzen. Érett, felnőtt nő vagy, vedd el ami jár neked!

27F

2014. szept. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Máskor meg az a baj, hogy egyből szexet akar a férfi. Nehéz megfelelni a nőknek.
2014. okt. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!