Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket mi tesz boldoggá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mi tesz boldoggá, ha épp nincs párotok?

Figyelt kérdés

Mikor van párom, olyankor boldog vagyok, mindent pozitívabban látok, vannak életcéljaim, stb. De mikor nincs senkim, olyankor nem tudok örülni semminek, úgy érzem nincs értelme az életemnek (nem azért, nem ölöm meg magam v ilyesmi). Csak akkor érzem magam jól, ha elterelem a gondolatokat, pl filmezek. Már a hobbijaim és az önfejlesztés, a sportolás sem okoz örömet és néhány barátom sem.:( Titeket mi tesz ilyenkor boldoggá? Nemrég ért véget egy kapcsolatom...Tudom, h hamarosan jön egy újabb pasi, mert sok udvarlóm szokott lenni, de azt akarom h egyedül is megálljam a helyem, egyedül is kiegyensúlyozott legyek.

21/L


2014. szept. 29. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha olvasok, barátaimmal vagyok, házimunkát végzek, tanulok, mesét nézek a tesóimmal vagy csokit eszek, veszek egy forró habfürdőt, kirándulok...Engem ilyesmik tesznek boldoggá, ha nincs barátom :) 16/L
2014. szept. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos azt gondolom, társ függő lehetsz. Ezzel semmi probléma nincs, de a legjobb megoldás az lenne, ha le tudnál valaki mellett horgonyozni. A kiegyensúlyozott, békés kapcsolat mindenkit meggyógyít.

Az én előző barátom, ő volt nekem az első, a legjobb barátommal együtt meghalt. Most egy másik, szintén közös baráttal járok, akivel ugyan sok gond van, de szeretjük egymást.

Amikor ebben a nagyon mély gyászos, borzasztó korszakomban voltam, sokat jártam színházba, vagy teljesen új helyekre. Utazz el. Olyan szép ez az ország! Akár egyedül is. Én is ezt tettem. Kiállításokra jártam, illetve csatlakoztam szakkörökhöz, amiben megismertem önmagam új oldalát. Egy pszichológus - persze csak akkor, ha jó, és azt manapság nehéz találni... - is sokat segíthet. Tölts több időt a családoddal, vagy ismerj meg új embereket. A mindennapi ritmusból való kiesés nagyon sokat tud segíteni. Az is sokat segít nekem, ha elmegyek vásárolni! Vagy menj el dolgozni, vagy ha dolgozol, vállalj be valami újat is. Hidd el, megéri. :) 17/L

2014. szept. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég rendesen társfüggő vagy....


Én nagyon jól elvagyok/voltam Már 2,5 és fél éve egyedül vagyok, az első 2 év nagyon jó volt, voltak egyéjszakásaim, buliztam orrba-szájba, szexkapcsolataim is vannak. Csak az utóbbi fél évben kezdett el hiányozni a kapcsolat. :)

2014. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sohasem volt párom, így az ami az átlagembert, filmezés, netezés, pihenés.
2014. szept. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!