Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha a párotok ilyeneket mondott volna nektek?

Figyelt kérdés
Mikor még nem jöttünk össze de én trombózis embólia miatt kórházba kerültem váratlanul meglátogatott. Később mikor hazamehettem azt mondta hogyan legyen így köztünk valami ha fáj a lábad és nem tudsz kimozdulni h elhívjalak vhova? Mikor kitette h kapcsolatban vagyunk pedig még nem is mondtuk ki kiderült h kételkedett bennem és csak azért tette h ne legyek szomorú. A haverjának a kórházi látogatás után azt mondta hogyan legyek vele ha ennyire zárkózott? Később emiatt képes voltam kicsit változni mert nem fogadott el. Van több dolog is amit mondott de azokat most nem írom le.
2014. szept. 26. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem tud elfogadni olyannak amilyen vagy akkor szakíts vele mert csak szenvedni fogsz. Az én exem se tudott elfogadni olyannak amilyen vagyok, próbált szinte már erőszakkal "kinyitni" én is zárkózott vagyok. De csak rosszabb lett. Sokat szenvedtem.
2014. szept. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!