Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti mennyire örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyire örülnétek egy ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés
hétvégén megyek barátnőmhöz és megszeretném lepni egy kovácsolt rózsával ha érdekel valakit hogy néz ki linkelek pár képet :) nektek tetszene? vagy milyen hatást érne el nálatok valaki ha kapnátok 1 ilyet

2014. szept. 29. 19:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szép, örülnék neki:)
2014. szept. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Frankó, egyedi, szerintem örülni fog :D
2014. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
vagány
2014. szept. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

szerintem nagyon őrülni fog neki :)

én pl:. egy üveg rózsát kaptam a páromtól

le ment a bóltba és meg láta az üveg rózsát és azt mondta akkor rám gondolt és meg vete nekem én örültem neki mert jól eset a kedvesége és az hogy szeretetből adja .... :)

2014. okt. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!