Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok és fiúk egyaránt: A ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és fiúk egyaránt: A ti kapcsolatotokban mennyire zavaró, ha a lány kicsit gyakrabban jár pisilni az átlagnál? N22

Figyelt kérdés
Tudom, furcsa kérdés ez, de kiskorom óta idegi alapon azzal küzdök, hogy 2 óránál többet nem nagyon bírok ki. kivizsgáltak, szervi bajt nem találtak. Viszont most van egy új kapcsolatom 4 hónapja, és nem mertem ezt a páromnak még elmondani, mert félek, hogy rámegy a kapcsolatunk.

2014. szept. 29. 20:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Örülök, ha fél órán át kibírom pisilés nélkül napközben. :D

Nekem ez csak a kényszeres ivásom miatt van, napi 5 liter vizet mimimum megiszok. Ha tudom, hogy utazok valahova vagy valami akkor aznap nem iszok indulás elõtt és alatt sem és így simán kibírok 8 órát is. A páromat se zavarja, hogy félóránkènt járok wc-re.

L

2014. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2014. szept. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én ennél sokal gyakrabbsn jàrok és még sem zavarja :D ne aggódj emiatt.
2014. szept. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Semennyire. Valamiért én is gyakrabban járok. Ilyen ritkán van, de volt, hogy egy 40 perces buszutat nem bírtam ki, csomagostól le kellett szállnom 20 perc után egy erdő mellett, hogy elintézzem, majd mentem a következővel. Dolgoztam olyan helyen, ahol sokszor autóval jártunk ide-oda javítgatni. Hányszor meg hányszor szálltam ki és égettem magam az út melletti vizeléssel. Még én 5-ször pisiltem, addig a munkatársaim egyszer sem. Tudnék erről mit mesélni. F
2014. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
szervi baj? barátnőm tök egészséges, mégis ő is maximum 2 óráig bírja pisilés nélkül.. meg.. kb mindne lány ismerősöm:D
2014. okt. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha iszok rendesen folyadékot akkor 2 óránként én is megyek wc-re pedig férfi vagyok :D

Szerintem nem gáz és nem is zavaró

2014. okt. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kiábrándító! :D


Hát még egy 8 órás Tarr Béla-filmet se lehet vele végignézni pisilés nélkül?


Ez bizony válóok! :D

2014. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!