Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én 17 ésves fiú vagyok 11-dikk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 17 ésves fiú vagyok 11-dikk-es gimis a lány 14 éves 9 osztályos első éves van így értelme bele kezdeni egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

úgy értem nem túl nagy a kor külömbség?

mert én egyre jobban kezdem megszeretni és ő rajta is ezt veszem észre hogy erős érdeklődést mutat irántam.

Én 185 centi magas vagyok ő kb 160 nem tudom de nekem pont a válamig ér fel.Ez mennyire lehet zavaró mondjuk például csókolózásnál nagyon égő ez? mert félek hogy ismerőseim ki cikiznének ha avval hogy ilyen alacsony hozzám képest.DE szeretem én úgy érzem és szeretném felválalni is a kapcsolatot ha össze jönnénk.mert egyre jobban kezdek belé esni.Mikor első pár találkozásnál (baráti körben) még a barátnőjéhez vonzódtam de rájöttem hogy ő milyen és őt szeretem meg.



2012. dec. 19. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A magasságg nem ciki:)

A korkülönbség viszont már gázos lehet.Ő 14 évesen még kislány,te majdnem férfi!

17/F

2012. dec. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Nem is a korkülönbséggel van a baj hanem azzal hogy hamar megunnátok egymást mivel egy suliba jártok
2012. dec. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
én úgy voltam vele + - 3 év nem sok de szeretem és nem akarom ennyi miatt feladni mert látom hogy ő is érez valamit. nem tudom mit tegyek. :'(
2012. dec. 19. 21:19
 4/13 A kérdező kommentje:
2.dikk kommentelő nem egy iskolába járunk ő másik városba jár suliba.és még nem untuk meg egymás mivel nem járunk csak érzünk valamit. Egymás iránt de magam se tudom mit tegyek
2012. dec. 19. 21:20
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
11-dikk-es? Ez mi? Életem 21 éve alatt nem találkoztam még ilyennel.
2012. dec. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

nem a helyes írásommal legyél elfoglalva nem mind 1 az neked? ember ? hú de nagy cucc hogy így írtam "11 dikk-es"

nagyon botrányos nem igaz? menny vissza @nyádba kritizálni másokat ha nem tudsz normálisan válaszolni egy értelmes kérdésre.

2012. dec. 19. 21:27
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben jártam. 20 éves vagyok, egyetemre járok (lehet nem sokáig), a lány aki tetszik 16 éves, 11. évfolyambaba jár.

Annak ellenére, hogy bizonyos okok miatt feladtam, azért gyakran eszembe jut, de mivel jelenleg a családban pokoli rossz hangulat uralkodik, még csak nem is próbálkozok sem nála sem másnál.


Ha belegondolsz, 17 és 14 év között 3 év van, tehát ebben a korban soknak tűnik, de, ha 10 év múlva is együtt lesztek, akkor a 3 év nem számít.

2012. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Végre valaki aki tud értelmes választ adni,köszönöm neked

De sajnos még így sem tudom mi tévő legyek.

2012. dec. 19. 21:49
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
beteg :DD
2012. dec. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha tényleg tetszik egy próbát megér nem kell azon rágódni mi lesz, majd kiderül :D hiszen nem rögtön az esküvőt kell tervezni.
2013. jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!