Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám az érzelmeimet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám az érzelmeimet gyengíteni? A barátom flörtölget, csavarog, füvezik, és birtokolni akar. De ha én megyek valahova, már nem tetszik neki, féltékeny.

Figyelt kérdés
Úgy érzem, nyeregben érzi magát, mindent megtehet, nekem ebből elegem van. Nem akarom ennyire szeretni, mert sokat szenvedek. Szeretnék ÉN nyeregben lenni. Hogy csináljam? Hogy érezze, akár el is veszíthet?
2014. szept. 30. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyere és feküdj le velem, nekem ülhetsz a nyergemben szívesen. Küldünk neki pár képet/videót az aktusunkról, ne félj, rögtön észbe kap, hogy elveszíthet, mikor meglát a farkamon lovagolni!
2014. szept. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Egy hétre szüntess meg vele minden kapcsolatot.Csak hogy tudja milyen érzés ha elveszíthet.A fene tudja miért,a pasik így működnek.Legyél elérhetetlen!
2014. szept. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a p_csába. Nekem volt ilyen barátom, de saját magammal b_sztam ki, mert húztam a végtelenségig a szakítást. Akár szereted, akár nem, az ilyen pasi sosem változik. Vagy szenvedsz továbbra is, vagy segítesz magadon, és odébb állsz.
2014. szept. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, de kimondani könnyű. Lépni nagyon nehéz, mert szeretem.
2014. szept. 30. 10:21
 5/9 szimi14 ***** válasza:
51%
En a hejedbe ott hagynam nem erdekelne h szeretem ilyenel nem birnak egyutt lenni se
2014. szept. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amint megismersz egy normális pasit, eszedbe nem jut visszamenni hozzá/tovább vele lenni.
2014. szept. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ilyenkor nehéz szakítani, de igazuk van, akik azt mondják, hagyd ott! Ebből a kapcsolatból te csak rosszul jöhetsz ki. Légy erős! Tartozik magadnak ennyivel. Remélhetőleg találsz magadnak valakit, aki meg is becsül!
2014. szept. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát remélem az eszed tudja, hogy nem a megfelelő ember mellett vagy. Jobb, ha hagyod.Szakíts amíg tudsz.


Gondolkozz már. Ki akarna egy füves, flörtölgetős pasit magának?


A szeretem nem mentség és nem kifogás.

2014. szept. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem szakíts vele, mert ha ő akar mindig a nyeregben ülni azzaz elfojt téged és oda fogtok jutni, h már nem is fogsz megszólalni, hanem

csak ülsz mellette és hallgatsz mint a sír!

2014. okt. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!