Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom vidékre utazik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom vidékre utazik az iskola miatt, és csak hétvégén tudunk találkozni. Hogy kezeljem ezt?

Figyelt kérdés
Eddig minden nap találkoztunk, együtt voltunk.. és most félek, hogy ez a sok idő nem tesz a kapcsolatunknak jót. Tanácsokat kérek, hogy mit tegyek, hogy pozitívan gondolkodjak az időre nézve?
2014. szept. 30. 10:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt?
2014. szept. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Nem fogjátok megunni egymást, és még jobban fogtok örülni egymásnak ha találkoztok 5 nap múlva.


feltéve ha addig nem talál jobbat.

2014. szept. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Négy éve járunk együtt.. De a nyaraláson kívül nem voltunk még huzamosabb ideig ennyire távol egymástól.
2014. szept. 30. 10:14
 4/26 anonim ***** válasza:

4 éve? 4 év után ki kellett, hogy alakuljon bennetek egy szoros bizalmi kötelék, ami nem esik szét csak úgy azért mert csak hétvégente találkoztok.

Én 3 éve vagyok együtt a barátommal, de nyár óta, csak kéthetente találkozhatok vele pár napra a munkája miatt, és meglátogatni se tudom, mert suliba járok, ő meg 1000km-rel odébb dolgozik.


Ez is felfogás kérdése. De ahhoz érett gondolkodás kell. Hány évesek vagytok?

2014. szept. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Húsz évesek vagyunk.. De a megszokás annyira erős, és most a tudat, hogy csak 2 napot lehetek vele a héten megőrít. :(
2014. szept. 30. 10:21
 6/26 anonim ***** válasza:
Vagy elfogadod, vagy szakítasz.
2014. szept. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Egyébként mennyi idős az iskola? Fél évig fog tanulni?
2014. szept. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
örülj, hogy neked legalább van párod..
2014. szept. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

20 évesen már nem vagytok kicsik. És szerintem ez nem is egy olyan borzasztó nehezen kibírható dolog..

De így van, vagy megszokod, vagy szakítasz.

2014. szept. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Igazából meg tudná oldani az utazást, mert 30 km-re van a fősuli. Csak ő annyira keményfejű, hogy nem lehet ezt megbeszélni vele. Minden nap tudnánk találkozni, ha maradna.. De ő inkább az a fajta aki nem hallgat másra és majd a saját hibájából tanul..
2014. szept. 30. 10:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!