Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mit tehetnék? Tippeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit tehetnék? Tippeket kérek!

Figyelt kérdés
én egy 17 éves lány vagyok, és van egy nálam idősebb férfi, akinek van családja, de nekem azt mondta hogy nincs. párszor találkoztunk és beszéltünk. előadta a szépet és a jót, és közbe úgy vettem észre, hogy flörtölt velem. egyszer el is hívott kocsikázni, de én nem mentem vele. az a gáz, hogy az eszem azt súgja hogy nem szabad, viszont egy picit vonz is a dolog. nemtudom hogy mit csináljak, és nem tudom elkerülni hogy találkozzunk.
2010. jan. 21. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor mi a probléma?? Ha nem tudod elkerülni hogy találkozz vele, akkor mi a kérdés?
2010. jan. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hallgass az eszedre!A szexen kívül másra úgysem számíthatsz.
2010. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha letagadja a családját, mégis milyen ember?:S Egyértelmű mire megy ki a dolog...küldd el!
2010. jan. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

egyértelmű:) bisztos kalandozni akar, de szerintem nem lehet ebbe belemenni :) még akkor sem hogyha neked is csak kaland (csak szex) lenne és nem érzel semmit a pasi iránt. ha érzel akkor pláne ne mert nagyon fájni fog.

de ha nem érzel akkor sem volna szép egy család életét így megbolygatnod...

2010. jan. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Te hogyan éreznéd magadat, ha az apád 17 éves lányokkal csalná anyukádat?

Hát az ő gyerekei is hasonlóan érezhetik magukat.


Tönkre akarod tenni egy család életét? Miért? Csak azért hogy párszor lefeküdj egy idősebb pasival?


Ennyit nem ér a dolog...de ha feltétlen ez a vágyad akkor itt vagyok én. Se feleség se gyerek, és garantálom hogy jobb kocsival járok mint neki valaha is lessz!

2010. jan. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért az utolsóhoz annyit hozzátennék, a kérdező védelmében, hogy az írásából látszik, hogy bár 17 éves, mégis egy picit több esze van mint a családos apukának, akinek valószínűleg nincsenek ilyenfajta aggályai!

Nem te tennéd tönkre a családot, megnyugodhatsz, az ott apu meg anyu meccse. De legyen eszed, és kíméld meg magad a kellemetlenségektől.

2010. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért ismeretlenektől vársz erre választ? Talán egy külső szemlélő, legjobb barátnőd jobban látná... Próbálkozz valaki bizalmasat is megkérdezni.


Hát küzdj meg az érzéssel, mert csak rosszabb lesz! Hahó, egy családos férfiről van szó, ebből így nem lesz semmi... csak zűr.

Egy korban hozzád-illő szingli srác nincs a közelben?

2010. jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kihasználna és ejtene az tuti. Én is így jártam nem is egyszer a családját nem adná fel egy kis kalandért soha.
2010. jan. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!