Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbocsájtanátok ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsájtanátok ezt? Facebookon szakított, most meg vissza könyörgi magát.19/L

Figyelt kérdés
Összejöttem egy fiúval. mindig is ő tepert utánam, ő volt az első akit bemutattam itthon, és ő mondta, hogy komolyan gondolja. Szombaton volt a születésnapom, nálam aludt aztán reggel el is ment, mert dolga volt. Tegnap suliban voltam és rámírt, hogy ő mellé most nem kell barátnő. én sosem mondtam, hogy ne találkozzon a haverjaival, sosem korlátoztam, sosem mondtam, hogy ne füvezzen, ő pedig nekem állandóan mondta, hogy ne igyak, ne szívjak, nem is csináltam. Aztán ezen kiakadtam mi az, hogy facebookon szakít, hogy ennyit nem érdemlek meg mikor én kórházba is bementem hozzá, meg elég sok mindent megtettem érte. Azóta könyörög. nem vagyunk szerelmesek, egyikőnk sem. legszívesebben dobnám, de elég jó az ágyban, szexre meg szükségem van. Mit tennétek?
2014. szept. 30. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szívjatok el egy közös cigit. Jó? Az látom nagyon megy.

Amúgy "legszívesebben dobnám, de elég jó az ágyban, szexre meg szükségem van" ilyen gondolkodással élni amúgy, most akkor szereted is vagy csak szexre kell? Amúgy meg barátság extrákkal is lehet ha szakítasz. Szép pár lehettek amúgy..

2014. szept. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyönyőrű önbecsülésed van
2014. szept. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Basszki te vagy ma a 3. leghülyébb lány ezen az oldalon, ma nagyon sokan vagytok :)
2014. szept. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dobd ki a fenébe ezt a füves barmot. Lehet szexelni egy normális pasival is! :)
2014. szept. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nevetség és a szánalom ötvözete ez a történet. Olyan Éjjel Nappal Budapest-es. Megérdemlitek egymást! Gratulálok! :)
2014. szept. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!