Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért nem szexel velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem szexel velem a barátom?

Figyelt kérdés

Korábban volt egy hosszabb kapcsolatom, de nem szerettem a srácot és ezért nem szívesen szexeltem vele, néha csak kötelességnek éreztem. De a mostani páromat egyszerűen imádom, és ez azzal jár, hogy állandóan vele lennék, lehetőleg az ágyban. De mivel mindketten rugalmas munkaidőben dolgozunk, néha csak napközben tudunk együtt lenni és ilyenkor nála szóba sem jöhet a szex. Azt mondja, hogy világosban nem tud ellazulni és zavarja, hogy pl hallja a szomszédokat. Engem viszont nem érdekelnek az ilyen dolgok és szinte bármikor szexelnék vele, és kezdem teljesen elveszíteni a magabiztosságomat, mivel kvázi visszautasít.

Pedig ha nagy ritkán nála/nálam alszunk akkor mindig nagyszerű a szex- neki is és nekem is- és akkor mindig ő kezdeményez.

szerintetek létezik erre valami megoldás? próbáltam vele megbeszélni, de aztán a próbálkozások mindig kudarcba fulladtak



2014. szept. 30. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert ilyenek a srácok, csak a szájuk nagy ha szexről van szó, a valóság meg ez, ha csinálni is kellene, akkor "most túl világos van", "inkább nézd a filmet", "meghallják a szomszédok", "meghallja anyám", meg akármi ami éppen eszükbe jut... :D


De amúgy ha este jó vele akkor gondolom ő tényleg ilyen, hogy csak este jön meg hozzá a hangulata.

2014. szept. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó első válaszoló, inkább maradj csöndben, ha nem tudsz reális választ felállítani. :D Bár az ilyen nők semmit se tudnak felállítani gondolom.

Ne vedd egy kalap alá az összes férfit kisanyám, mert baromira nincs igazad.

Én pl akármikor tudok szexelni, egyáltalán nem érdekel ki hallja meg, ígyis-úgyis szanaszét ..........om az illető nőt. Inkább meg se szólaltál volna. :D

2014. okt. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bfghj válasza:

Ha arra vagy kivancsi akkor nem hazudik a parod. Nalunk is igy van csak forditva. Szolval nekem nem megy napkozben mert irtozatosan szegyenlos vagyok. (nem tudom miert) En csak sotetben tudok ellazulni, megy nappal is, de nem elvezem. Gondolom o is igy van vele. Mindenesetre probald meg azt, hogy raveszed arra, hogy most csak te elegited ki oralisan. Ugy is megjon a kedve a szexhez. :) :D

22/L

2014. okt. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Már próbáltam, hogy orálisan kezdem, de aztán mikor már kezdtünk (vagy csak én) belemerülni a dolgokba leállt, hogy neki ez így nem megy. Az pedig elég kiábrándító volt és elvette a kedvem a további ilyen akcióktól

2014. okt. 4. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!