Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nigériai a párom, mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nigériai a párom, mindenki utál, miért? Miért rasszisták az emberek?

Figyelt kérdés

1 éve ismerjük egymást, most jöttünk össze.

A lakótársam kidobott az albérletből. A szüleimmel azzal fenyegetőznek, hogy nem támogatnak tovább. Az egyetemen is mindenki megbámul minket, összesúgnak mögöttünk.


2014. szept. 30. 18:30
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
49%
Mert itt nem elfogadott, van elég fehér is, nem kell a fekákat szaporítani
2014. szept. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Ha már egyetemista vagy, akkor javaslom, hogy vegyél fel valami szabvál szociológia kurzust. Rögtön választ kapsz a kérdésedre.
2014. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos a borszin alapján itelnek az emberek -.- ami nagyon kevés iq ra vall!

De ha szereted ne foglalkozz senkivel és lefyetek boldogok!:)

2014. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
64%

Hát szerintem semmi elítélnivaló nincs benne, csak tudod a jó öreg magyar mentalitás, hogy ami nem itteni azt a legtöbb ilyen beállítottságú ember nem képes elfogadni.. Idővel majd megbékélnek vele.


A megbámulás lehet hogy azért van, mert még nem láttak fekete-bőrszínű embert. Még én se láttam, szóval valószínű csodálkoznék ha látnék egyet, de az nem rosszindulatú megbámulás.


Meg amúgy is, ha boldogok vagytok, akkor ne adjatok az ilyen emberek véleményeire.

2014. szept. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
46%
Mert a négerek döntő többsége erőszakos, bűnöző és buta. Erről nem a barátod és nem a többi ember tehet.
2014. szept. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
25%
4: Nyugaton régebb óta járnak négerek, mégis ott is ez az elfogadott viselkedésmód.
2014. szept. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Az aki ide jár orvosi egyetemre az nem buta, vagy erőszakos. Ő például gyerekorvos, és nála kedvesebb emberrel még nem találkoztam.
2014. szept. 30. 18:35
 8/35 anonim ***** válasza:
61%

A nigeriaiak Afrikan belül is közutalatnak örvendenek,belőlük kerül ki a legtöbb bűnöző.

Az ő arnyekuk meg ravetul a rendesekre is.

2014. szept. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
62%
Engem is piszkálnak, mert cigány a barátnőm. Szerencsére a szüleim nem buták, őket nem zavarja. :) Aki meg emiatt akar összeveszni velem, az nem is barát, de még csak nem is haver.
2014. szept. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Nálam ez attól függ,miért ő kell neked.HA a bőre szine miatt és mert feltehetőleg nagy a cerkája, akkor szerintem se egy j,ó dolog. De ha csak másodlagos dolog, akkor minden rendben. Hogy az átlag ember miért ilyen azt nem tudni.
2014. szept. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!