Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Roma lány vagyok, szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma lány vagyok, szeretnék egy magyar fiúval megismerkedni, aki tetszik. A családban sose volt nem roma tag, de ők szerintem nem elleneznék. Van esélyem egy magyar fiúnál? Nem nagyon rasszisták?

Figyelt kérdés

nem vagyok műveletlen, egyetemre fogok járni jövőre, koszos sem vagyok, mielőtt valaki ezzel poénkodna

szép az alakom, a melleim, az arcom, ápolt vagyok, csak a bőröm színe miatt egyértelmű, hogy roma vagyok

és még szűz :P


2010. máj. 28. 17:03
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
89%
Ha valaki Beléd szeret, nem fogja érdekelni, roma vagy- e, vagy sem ;) Én sok magyar fiút ismerek, akik egyáltalán nem rasszisták ;)
2010. máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sok srácnak nincs ezzel baja. :) de nemtudhatjuk h a kiszemelted hogy áll ehez.. ezt ugy tudhatod meg ha sokat vagy a közelében, és figyeled a reakcióit.. mindenesetre szorítok hogy öszejöjjön vele.. :)

sok sikert az egyetemhez. :)

20/F

2010. máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
46%

Hát szerintem valamire való pasik nem járnak romákkal.Nem azért mert valami baj lenne veled,de a társadalom kinézné ezért.


Ausztráliában vagy USA-ban sztem észre sem vennék hogy roma vagy.

2010. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
10%
Miért a neten akarsz ismerkedni? :( Ne csináld!
2010. máj. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tartozol bele a roma sztereotípiába, amibe a leírásod alapján valóban nem tartozol bele, akkor szerintem simán menni fog a dolog. Én nekem pl. fel sem tűnik, hogy egy romával állok szemben, ha nem az ápolatlan bűnöző fajta, hanem normális mint bárki más. Szóval sok sikert.
2010. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
32%
Hát,szerintem takarodj vissza indiába te szar.Remélem hogy minél kevesebb magyar áll szóba cigókkal,ígyis nagy a cigó beépülés...
2010. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem a neten akar ismerkedni olvasd el még egyszer a kérdést!!! kérdezett ugyanis ez a gyakorikérdések ékezetek nélkül még mielőtt bele próbálnál kötni na szevasz leg közelebb figyelmesebben olvasd el a kérdést!;)
2010. máj. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az az elvem,hogy nem a származás,hanem a viselkedés teszi az embert.A leírtak alapján nekem semmi problémám nem lenne veled.

Az egyetlen,ami miatt én egy kissé tartanék tőled,hogy a családod hogyan fogadna engem.

2010. máj. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%
cigány és cigány között van különbség én meg inkább azt mondom hogy sikerüljön és ha cigány akkor mivan? deh nem az a cigány akit mindenki útál szóval sorry! sok skiert ! egy sápadt arcú :)
2010. máj. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
74%
Én nem járnék roma lánnyal, esetleg félromával, és csak akkor ha ismernén személyesen a családját előtte. Nem azért, mert rasszista lennék, hanem a tradíciókülönbségek miatt.
2010. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!