Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen aprósággal lepjem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen aprósággal lepjem meg?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sok a feszültség köztünk, részben azért is, mert lassan fél éve munka nélkül vagyok, és egész nap csak az agyam kattog.

Kezdünk egymástól eltávolodni, a mindennapi monotonitás kezd rámenni a kapcsolatunkra, és szeretném egy kicsit visszacsempészni a meghittséget, és a meglepetéseket. Ezért szeretnék tőletek segítséget kérni, hogy milyen apróságok azok, amik feldobják a napotokat, és egy kicsit kizökkentenek a gondokból. Kis üzeneteket, esetleg amiket ti kaptatok a párotoktól. Jó meglepni a másikat, és nem csak azért mert "baj" van, vagy mert akarunk valamit, hanem a csak úgy, hogy a másiknak tényleg egy picit jobb napja legyen, és ne laposodjon el teljesen a kapcsolat. Ti milyen meglepetést szerettek kapni-adni?

24/L



2014. okt. 1. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:

A klasszikus otthon várod vacsival, egy finom borral/pezsgővel, vagy csak egy szexi fehérneműben.. Szerintem sosem megy ki a divatból. Én sokszor meglepem a barátomat. Legutóbb vettem 2 jegyet a kedvenc focimeccsére... Valamelyik nap nem aludtunk kivételesen együtt, de tudtam hogy nagyon rossz napja volt, küldtem neki vacsit.. Vagy csak napközben küldj neki egy smst hogy mit fogsz vele este csinálni..esetleg egy szexi fotóval:-)

22/L

2014. okt. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de ezek a klasszikusok megvannak - este vacsival várom, esetenként a szexi fehérnemű is befigyel, reggel ágyba kávé... :) Csak ezek is kezdenek megszokottá válni. :(

Legutóbb raktam kis levélkét az ebédjéhez, amire azt írtam "csak mosolyogj!", és nagyon örült neki - ilyesmikre gondoltam.

2014. okt. 1. 12:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mostanában kis apró csokikkal is meg szoktam lepni, pl.:túrórudi, sportszelet.
2014. okt. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az sem jó, ha minden egyes nap megleped valamivel, hiszen elveszik a varázsa! ;)
2014. okt. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!