Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első csók történetekre vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók történetekre vagyok kíváncsi?

Figyelt kérdés
A következő randin meg akarom csókolni életem szerelmét,szóval meséltek egy két történetet hogy veletek hogy történt,meg egy két tippet is mondtok nekem köszi:)
2014. okt. 1. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó tanács: ne dugd be azonnal a nyelvedet a szájába! Nekem az első úgy történt, hogy gondoltam lesz egy visszafogott csók, ami a szájra puszinál azért több, de még nem eszeveszett smárolás... Becsuktam a szemem, közeledtem, stb, erre egyszer csak azt érzem, hogy egy nyelv erőszakosan betuszkolódik a számba, de nem ám kicsit, hanem konkrétan a torkomon akarja magát lenyeletni... Borzasztó volt, majdnem megfulladtam!
2014. okt. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A második randinkon történt, egy augusztus 20.-ai ünnepség volt, koncertek a város főterén, sétáltunk egy ideig, este 10 körül tűzijáték volt, majd utána 3 órán át sétáltunk, végül reggel 6-ig virrasztottunk a padon, búcsúzáskor megtörtén az első csók, kicsit zombisan, de szép volt. :D
2014. okt. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
erre vered a farkad?
2014. okt. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A város középiskolái között volt valamilyen színészeti verseny, aminek a végén minden suli a városi színházban adott elő egy darabot. Az előadás napján összeömlesztették az iskolák diákjait egy nagy közös térbe a színpad mögött, hogy ott készüljenek. Egy csinos lánynak azt mondtam tök random módon, hogy milyen kis szomorúnak néz ki. (Elég visszahúzódó voltam még akkor, alig beszéltem lányokkal.) Erre látszott hogy ettől (is) nagyon megtetszettem neki. Utána egész nap nézett, próbált a közelemben lenni, stb.

Este az előadás után elmentünk ünnepelni egy szórakozóhelyre és még a színházban elég bátortalanul megkérdeztem, hogy jön-e. Beült az asztaltársaságunkhoz a helyen, de nem igazán szólt sokat. Aztán mikor menni akart hazafelé, akkor mondtam hogy elkísérem egy darabon. Mentünk vagy párszáz métert, aztán megálltunk és megcsókoltam.


Én 18 voltam, ő 16. Elég jól nézett ki tényleg, szóval nem tudom, vagy én voltam elég jóképű szintén, vagy nem tudom, de ez akkor még valahogy magától összejött. Aztán mi is összejöttünk és 2 hónap után le is feküdtünk.


Tanács: Ne gondold túl. Nem olyan nagy dolog utólag visszanézve. Rakd oda a szádat a szájához és minden megy magától.

2014. okt. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
harmadik randinkon szakadt az eső és egy esernyőnk vol és az alatt volt :)
2014. okt. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A 3. randinkon történ meg, én 16 voltam, ő 21. Nekem már több barátom volt azelőtt (tipikus pár hónapig veled van, hülyít majd megunod és otthagyod kapcsolatok). Hozzászoktam, a srácok az első randin megcsókolnak (anyám is akkor azt mondta, ha nem csókol meg nem tetszel neki).

Mikor előszö randiztunk természetesen nem történ meg, teljesen letörtem, mert nekem tetszett a srác. Mikor neten beszélgetünk rájött, hogy valami bajom van, és gyorsan el is mondtam, hogy mi, ekkor derült ki, hogy még nem volt barátnője, sőt ezelőtt még nem randizott egyetlen egy lánnyal sem, és megijedt, ezért nem csókolt meg. A 3. egy fesztiválon voltunk, ültünk egy padon egymás mellett, valamit ittunk, ő az asztalon szórakozott a műanyag poharakkal, majd egyszerre egymás felé fordultunk, mintha megéreztük volna vagy nem tudom :D úgy maradtunk, annyit mondott, hogy tudom, hogy mire gondolsz (a csókos dologra amit fent leírtam) majd megcsókolt, de csak egy leheletnyi érintés volt. Utána szegény elkezdett remegni mint egy nyárfalevél :D Elmentünk sétálni, ekkor már beesteledett, leültünk a fűbe a pulcsijára, és egész este csókolóztunk, a végére jól belejött :D Aznap este megkérdezte, hogy leszek-e a barátnője, természetesen igent mondtam (nem az a tipikus fiú, akivel régebben elképzeltem az életem, teljesen más karakterű srácok jönnek be, ő valahogy mégis megtetszett). Ott, a fűben ülve, egymást ölelgetve néztük meg, ahogy felmegy a nap. Akkora már annyira fáradt voltam, hogy reggelt 7-kor, mikor ültünk a buszmegállóba és vártuk a buszt elaludtam a padon és ő fogptt, hogy ne csússzak le xDDDDDDD

2014. okt. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3. Randin történt meg, az osztálytársammal, akivel most 8 hónapja vagyok majdnem együtt, február 14-én, egy parkban, mondta, hogy induljunk lassan, hogy időre hazaérjen, mondtam, hogy várj, odafordultam, és szájon pusziltam...

Szerintem egész életemben emlékezni fogok rá, mert nagyon szerelmes vagyok belé, régóta álmodoztam róla, (elvileg ő is rólam) és ahogy a szeme csillogott, és mosolygot, áh! :)

16F

2014. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A legeslegelső az 11 évesen volt. Halálosan szerelmes voltam a fiúba, ő is belém, de féltünk kimondani. És üvegezésnél ez volt a feladat, hogy 20 mpig csókolózzunk. Hát akkor csak 20 mpes szájrapuszi volt xD de mai napig szép emlék, ma sem közömbös a srác.


Rendes csókom 17 évesen volt az első randi után a mostani barátommal. Hazavitt, kiszálltam, utánam jött hogy még beszélgessünk, és akkor megcsókolt :) olyan szájrapuszi féleség volt ez is de azért volt benne egy kis nyelv :D

19/L

2014. okt. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem az első csók 6.-ban volt üvegezés közben osztálykiránduláson. :) A többiek tudták hogy nekem bejön a srác, és aznap kiderült hogy én is neki, ezért úgy intézték hogy az legyen a feladatunk, hogy csókolózunk. Persze mondtam, hogy én így mások előtt nem szeretnék. (mivel még szégyellős voltam) Erre gyorsan bedobták az ötletet, hogy akkor csináljuk sötétben. Felültünk az ágyra (előtte a földön játszottunk) és lekapcsolták a villanyt. Nem akartam sokáig húzni az időt, mielőtt még csak jobban elkezdek izgulni, ezért gyorsan átkaroltam a nyakát és megtörtént. Csodálatos volt, soha nem felejtem el! De sajnos utána nem jöttünk össze.


A későbbi kapcsolataim meg szórakozóhelyen kezdődtek, tánc közben jött a csók is, szóval arra nem kellett sosem felkészülni, spontán történt mindig.

2014. dec. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!