Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Romantikus elsô csókos/szexes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus elsô csókos/szexes sztorik? *-*

Figyelt kérdés
Vagy csak simák. :3

2014. szept. 27. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Volt egy lány az iskolában, nagyon aranyos, kedves lány. Jó ideig csak nézegettem folyosón, szemezgettünk, néha mosolyogtunk egymásra. Utána egyszer ebédnél láttam, hogy egyedül ül az asztalnál, odamentem hozzá, megkérdeztem leülhetek-e, azt mondta persze. Elkezdtünk beszélgetni, nagyon jól éreztük magunkat, hazaérve be is jelöltem fb-n. Utána találkozgattunk, majd egyik ilyen találkozó alkalmával a Tisza-parton levő parkban sétáltunk egy őszi, kicsit ködös estén, majd egyszercsak megálltunk, megöleltem, majd a haját oldalra simítottam, gyengéden megfogtam kétoldalt az arcát és megcsókoltam.

Aztán felébredtem arra, hogy a párnámat ölelem :))


18F

2014. szept. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Az milyenszarmár ugye? :D
2014. szept. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jajj... :)))))))))) És igaziból lett valami #1? :)
2014. szept. 27. 18:22
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Az meg még szarabb, hogy életemben még egy lánnyal sem csókolóztam, sőt a kezét sem fogtam még meg egy lánynak sem, max anyámét, mikor kiskoromban sétáltunk.
2014. szept. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: Szerintem a 4-es válaszomban megkaptad a kérdésedre a választ :)
2014. szept. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom... :(
2014. szept. 27. 18:28
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is :/
2014. szept. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Nekem volt egy ilyen cuki történetem:)

Találkoztam egy régebbi ismerősömmel és sétáltunk a városban, majd leültünk egy padra. Beszélgettünk és egyszer megkérdezte, hogy bízok-e benne, mert adni szeretne valamit és csukjam be a szemem. Becsuktam a szemem és persze, hogy adott valamit, egy csókot...kissé meglepődtem, de nagyon aranyos gesztus volt :)

2014. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Szex :

-Én félek -mondtam. :/

-Ugyan mitől kicsim?-A hangjában hallatszott hogy félt . <3

-A barátnőim azt mondták mennyire fáj stb stb.

-Tudod hogy nem tudnék neked fájdalmat okozni , ha mégis nagyon fáj abbahagyjuk jó? - adott eg puszit a homlokomra.

-Rendben :)

Amikor behatolot olyat láttam a szemében amit még soha : nagyon féltett konkrétan saját magától ...

Ez 1 éve volt azóta is nagyon szerete <3


Csók :

A tábobran vele osztottak egy házba (egy fiu egy lány) amikor lefeküdtünk aludni jó éjszakát kívántam neki erre Ő azt mondja :

-Szeretlek - magához húzott és szorosan megölelt majd vagy 2 percig csókolóztunk... <3333

NAGYON SZERETEM , REMÉLEM SOHA MEM HAGY EL!!!!!!

2014. szept. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Umaku ***** válasza:
100%
Wááá utolsó ez de aranyooos *~* Nekem sajnos nincs sztorim bocsi kérdező _
2014. szept. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!